Dap Yapı’nın yüzde 25 indirimli çadır satışları başladı

Ümraniye Meydan AVM’de dev bir kampanya çadırı kuran Dap Yapı, 8 projesindeki ofis ve konutları yüzde 25 indirimle satışa sunuyor.

Dap Yapı, 8 projesinde başlattığı yüzde 25 indirim kampanyası Ümraniye'deki Meydan AVM'de dev bir çadır kurdu. 9 Nisan’a kadar devam edecek olan kampanya Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve Dap Vadisi'nde yer alan ofisler ve konutlar dahil edildi. Kampanyaya göre, 397 bin TL'lik konut 297 bin TL'ye, 500 bin TL'lik konut 375 bin TL'ye, 1 milyon TL'lik konut 750 bin TL'ye satılacak.

50 ay 0 faiz imkanı

Kampanya kapsamında, peşin veya banka kredisiyle ofis ve konut alanlar 25 indirimden yararlanırken, kişiye özel ödeme planıyla 50 aya kadar sıfır faiz imkanı da sunuluyor. Hemen teslim edilen ve 'kendi kendisini ödeyen rezidanslar' olarak tanımlanan daireler, kira geliri ile kendini 10 yılda yatırımı amorti edebiliyor.

‘İlk kez bu oranda indirim yapıyoruz’

Dap Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber ettiklerini belirterek “Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek, Validebağ Konakları projemiz için özel koşullar oluşturmuştuk. Müthiş bir ilgiyle karşılaştık. Çok yoğun bir talep gelince, fiyat avantajı Validebağ projesiyle sınırlı kalmasın, diğer projelerimiz için de geçerli olsun istedik” dedi. Dap Yapı’nın ilk defa yüzde 25 indirim yaptığına dikkat çeken Yılmaz, “İstanbul'a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için tarihi bir fırsat sunuyoruz" diye konuştu.

İletişim bilgileri:

444 9 327
www.dapyapi.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler