Damga Metro Göztepe için ön talep toplanıyor

İstanbul Bağcılar’da inşa edilen Damga Metro Göztepe projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı. Proje üç oda bir salon dairelerden oluşuyor.

Damga Konut Yapı A.Ş tarafından İstanbul Bağcılar'da inşa edilen Damga Metro Göztepe projesi 8 bin metrekarelik alana inşa ediliyor. 2019 yılının Ağustos ayında tamamlanması planlanan projenin ön talep toplama çalışmaları başladı.

Üç blokta 273 konuttan oluşan projede tüm daireler üç oda ve bir salondan oluşuyor. Konutların alanları ise 120 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor. Bağcılar yeni konut projeleri arasında yer alan projede 120, 125, 128 ve 130 metrekarelik daire seçenekleri yer alıyor.

Şirketin diğer projeleri arasında Çetinkaya İş Merkezi, Eda Sultan Konakları, Feza Park Evleri Güneşli, Feza Park Evleri Mahmutbey, Gencallar ve Odabaşılar İş Merkezi bulunuyor.

Proje, Maslak Caddesi'nde yer alıyor. Projenin yakınlarında Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, İstoç, Oto Center, Kemerburgaz Üniversitesi, 212 AVM, Safir International, İstanbul Hospital, Mall Of İstanbul, Masko gibi merkezler bulunuyor.

Damga Metro Göztepe

Damga Konut Yapı A.Ş. kimdir?

Yaklaşık 50 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren üç ayrı firmanın bir araya gelerek gerçekleştirdiği yeni bir oluşum olan şirket, özellikle kentsel dönüşüm projelerinde faaliyet gösteriyor. Şirket özellikle Bağcılar bölgesinde ürettiği en büyük kentsel dönüşüm projeleri ile sektörde adını duyuruyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran şirket insana ve çevreye saygılı konutlar üretiyor. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturan şirket müşteri beklentilerinin üstüne çıkan konutlar üretiyor. Damga Konut, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı şekilde projeler yaşama geçiriyor.

Damga Metro Göztepe İletişim

Adres: Demirkapı Mah. 1648 Sokak Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 550 08 88
Web site: http://www.damgametrogoztepe.com/
E-Mail: info@damgametrogoztepe.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler