Daikin Streamer, havayı temizler, kötü kokuları giderir

Daikin kışın kapalı ortamlardaki havayı Streamer teknolojili hava temizleyiciyle sirküle ederek alerjenlere ve kötü kokulara son veriyor.

Kış aylarında sağlıklı nefes almak çoğu zaman sorun olur. Kapalı mekanlarda bu sorunu en aza indirmek isteyen Daikin, geliştirdiği Streamer teknolojili hava temizleyici ile daha sağlıklı ve daha kaliteli hava solumanın yollarını açıyor.

Yapılan uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen 'Streamer’ teknolojili hava temizleyici Daikin, sağlıklı ortamlar oluşturulmasını sağlıyor.

Daikin, yaptığı uzun araştırmalar sonucunda geliştirdiği ve alerji hava temizleme sistemlerinde kullandığı Streamer teknolojisi ile astım ve alerjisi olanlar için nefes alma konforunu yükseltiyor. Ozon yayılımı AB standartlarının altında olan MC70L, 16 dB ses seviyesi ile yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışıyor.

Filtreleri güçlü

Güçlü filtre sistemiyle birlikte havadaki potansiyel olarak zararlı maddeleri gideren ve kötü kokuları nötr hale getiren Streamer teknolojili hava temizleyici MC70L, evlerinde kaliteli bir hava solumak isteyenlere, yüksek hava akımı ile odanın her köşesine uzanan turbo modu, çocuk kilidi, ekran parlaklığı ayarı, uzaktan kumandası, anti-polen modu, uyku modu ve zamanlayıcı özellikleri ile kaliteli konfor sunuyor. Bebeklerden yaşlılara kadar her yaş grubu için tercih edilen MC70L, özellikle alerjik bünyeli çocukların odalarında güvenle kullanılabiliyor.

Koku giderme özelliğini % 95 oranında taşıyan Streamer, temizlenmiş hava tekrar odaya verilmeden önce kokuları ayrıştırır ve yok eder. Sistem aynı zamanda havadaki tozları % 98 oranında temizler.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler