Daikin Altherma’yı 4 mevsim kullanın

Daikin’in ürettiği Altherma ısı pompaları 4 mevsim kullanılabilme özelliği ve çevre dostu yapısı sayesinde kullanıcılarından tam not aldı.

Daikin’in Eurovent Sertifikası ve Avrupa Isı Pompası Birliği’nce verilen EHPA Kalite Sertifikasına sahip Altherma ısı pompaları Avrupa’da ve Türkiye’de büyük ilgi görüyor. Kullanıcılarına önemli bir maliyet avantajı sunan Daikin Altherma, pahalı fosil yakıtlar tüketen geleneksel ısıtma sistemlerine göre çok daha az enerji ile daha yüksek verim sağlıyor. Fosil yakıtlara veya elektriğe dayalı klasik bir ısıtma sistemine göre 5 kat daha verimli çalışabilen Daikin Altherma, kullandığı her 1 kilowattlık enerjiye karşılık en az 5 kilowattlık ısı üretiyor.

Hem yaz hem kış

Kurulum ve bakım ihtiyacı düşük olan inverter kompresör teknolojisi ile yüksek enerji tasarrufu sağlayan Daikin Altherma, ısıyı havadan alıyor, dumansız ve alevsiz çalışıyor. Herhangi bir yerin kazılmasına veya sondaja gerek olmadan kurulumu gerçekleşen Daikin Altherma, düşük karbondioksit emisyonu ile çevreci bir çözüm sunuyor. Tek merkezden yönetilmesi sayesinde konutların yanı sıra otel, spor merkezi, SPA, hastane, kütüphane ve okul gibi mekanlarda da tercih edilen Daikin Altherma, -25 santigrat dereceye varan zorlu iklim koşullarında dahi verimli bir şekilde ısı transferi yapabiliyor. Ayrıca radyatörlere, yerden ısıtma sistemlerine ve fan coil ünitelerine bağlanabilen Daikin Altherma, kış aylarında ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılarken, yaz günlerinde de soğutma yaparak dört mevsim kesintisiz kullanım imkanına sahip.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler