Crate and Barrel’da ürünler birbirini seviyor

Crate and Barrel, ‘Birbirini seven ürünler’ kampanyası kapsamında ev ürünleri ve mobilyada geçerli hediye çekleri armağan ediyor.

Crate and Barrel’da, baharın gelişi mobilya ve ev ürünlerine de yansıdı.

Başlattığı ‘Birbirini seven ürünler’ hediye çeki kampanyasıyla baharı kutlayan Crate and Barrel’da 1000 TL’lik ev ürünleri alışverişinde, mobilyada geçerli 300 TL’lik hediye çeki, 3 bin TL’lik mobilya alışverişleri nde ise 200 TL’lik ev ürünlerinde geçerli hediye çeki armağan ediliyor. Kampanya 15 Nisan ile 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

30 Haziran’a kadar kullanım süresi bulunan çeklerde, birleştirme veya bir alışverişte birden fazlasını kullanma avantajları da sağlanıyor. 

Kampanyada hediye çeki kazanılan ev ürünleri grubunda aydınlatma, halı, mutfak, sofra, dekorasyon, aksesuar, saklama, düzenleme, banyo ve yatak tekstili kategorileri yer alıyor. İndirimde olan veya lokal ürünler ise kampanya dahilinde olmayacak. 

Crate and Barrel avantajlarından Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarından ve www.crateandbarrel.com.tr adresinden yararlanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler