CNR İMOB için geri sayım başladı

23-28 Ocak 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR İMOB, 114 ülkeden 150 bin ziyaretçiyi aynı çatı altında buluşturacak.

Türkiye ekonomisinin en önemli taşlarından biri olan mobilya sanayisinin küresel pazarlardaki gücünü artırmak için 13 yıldır düzenlenen CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, mobilya sektörünün gelişimine katkı sağlamanın ötesinde sektörün ihtiyaçlarına tek bir noktadan cevap veriyor.

İstanbul Fuarcılık ve sektörün çatı örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) desteğinde gerçekleştirilecek fuar, Ekonomi Bakanlığı tarafından yurt içinde desteklenen fuarlar arasında yer alıyor. 23-28 Ocak 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek olan fuar; 11 salonda 500’ün üzerinde firma ve firma temsilciliğini ve 150 bin ziyaretçiyi aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor. Mobilya sektörünün yıllık ihracat hedefine, doğrudan ve dolaylı olarak yüzde 25 katkı sağlayan CNR İMOB, sektörün 2023 yılında hedeflediği 10 milyar dolar ihracat rakamına ulaşmasında önemli rol oynuyor.

Çocuk odasından, yatak odasına, oturma odasından ofis mobilyasına kadar bu yıla damgasını vuracak binlerce yeni ürünü aynı platformda bir araya getiren fuar, sektörün gelecek vizyonunun da fotoğrafını çekiyor. Yurt dışından yoğun bir alım heyeti de konuk etmeye hazırlanan fuar; İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre’nin yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de aralarında olduğu, 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayarak sektörün yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü oluyor.

23-28 Ocak 2018
CNR EXPO Yeşilköy

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler