CNR İMOB 14 Ocak’ta kapılarını açıyor

24-29 Ocak tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan 13. CNR İMOB, 114 ülkeden gelen ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.

CNR İMOB-13.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 24-29 Ocak tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek. Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilen en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birine sahne olacak fuar, sektörün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin de olduğu 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak. 150 bin ziyaretçi hedefiyle düzenlenen, uluslararası zincir mağazalara ve yurt dışından gelecek kamu ve sivil toplum örgütlerinin üst düzey yöneticilerine ev sahipliği yapacak.

Onlarca kategoride binlerce yeni ürün

Çocuk odasından ofis mobilyasına kadar onlarca kategoride binlerce yeni ürünün sergileneceği CNR İMOB, Türk mobilya sektörünün potansiyelini de dünyaya tanıtacak. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğiyle düzenlenen fuara, Ekonomi Bakanlığı ve İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) de destek veriyor.

14 ülkeden ziyaretçi bekleniyor

Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birinin yapılacağı fuarda ‘Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı’ kapsamında İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre’nin yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de aralarında olduğu, 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlanacak. Fuarda kurulacak özel alanda Körfez, Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerinden gelecek 250’nin üzerinde firma, Türk mobilya üreticileri ile bir araya getirilecek.

Fırsat, kontrat mobilya üreticilerinin ayağına geliyor

Fuarda ayrıca Suudi Arabistan, Katar, Kazakistan’dan gelecek üst düzey yöneticiler tanıkımını yapacakları otel, hastane, konut projeleri için ihtiyaç duyulan mobilyaları, fuara katılan kontrat mobilya üreticilerinden tedarik edecek.

24-29 Ocak 2017
CNR EXPO Yeşilköy

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler