Cityscape Global bu yıl 6-8 Eylül tarihinde Dubai’de yapılıyor

Özellikle Ortadoğu, Asya ve Körfez Ülkeleri arasında en önemli emlak ve gayrimenkul fuarı olan Cityscape Global 06-08 Eylül 2016 tarihlerinde Dubai’de düzenleniyor.

Bu yıl 16. kez kapılarını açan Cityscape Global, her zamanki gibi Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Yakın coğrafyadaki tüm ülkelerden katılım göstermeye dikkat ettiği fuara Türkiye'den 2014'te 31 firma katıldı. 2015 yılında ise 63 firma ve kuruluş 4 bin 200 metrekarelik bir alanda Türkiye'yi temsil etme fırsatı buldu. Katılımcı sayısının belli olmadığı bu yıl ise yoğun bir katılım bekleniyor.

cityscape20151

GYODER üyeleri Cityscape Global'e tam kadro katılarak Körfezli yatırımcılara Türkiye'yi anlatmış ve önemli bağlantılar kurulmasına neden olmuşlardı.

Cityscape ve MIPIM'de GYODER misyon üstlenecek

Emlak Konut GYO'nun 15 bin bağımsız bölüm için başlattığı Ağustos ayı kampanyasına GYODER'de 39 üyesi ve 41 bin bağımsız bölüm ile iştirak etmişti. bu katılımın basın toplantısında sektörün birlikteliğinin önemine vurgu yapan GYODER Başkanı Aziz Torun, olumsuz havanın dağıtılması için ortak karar aldıklarını açıkladı. Cityscape Global ve MIPIM gibi fuarlar başta olmak üzere yurtdışındaki organizasyonlara katılacaklarını, roadshow yapacaklarını ve basın ile bir arada olacaklarını belirten Torun, lobi faaliyeti ile Türkiye'nin gelişiminin altının çizileceğini söyledi.

Emlağın kalbi 3 gün Cıtyscape Global oluyor

Cityscape Global, ilk kez düzenlendiği 2002 yılından bu yana gayrimenkul yatırımcıları, şehir planlamacıları, gayrimenkul geliştiricileri, inşaat şirketleri, satış ve pazarlama firmaları, mimarlar ve tasarımcılar başta olmak üzere sektörle ilgili her kesimin dikkatini çekiyor. Emlak piyasalarına yön veren isimlerin bir araya gelip fikir alış verişinde bulunduğu fuarda yatırımcılar da radarlarına aldıkları ülkelerin projelerini daha yakından tanıma fırsatı buluyor. Gayrimenkulü ilgilendiren pek çok konu düzenlenen konferanslarda ve oturumlarda ele alınarak inceleniyor. Kilit bir rol üstlenen Cityscape Global, Ortadoğu gayrimenkul piyasaları için yıllık fırsat oluyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler