Çilek’in Selena Baby serisi ile düşler gerçeğe dönüşüyor

Klasik tarzın beyazın masumiyetiyle buluştuğu Çilek’in Selena Baby serisi, bebeklere huzur içinde uyuyabilecekleri bir ortam sağlıyor.

Farklı yaşlara ve yaşam tarzlarına hitap eden ürünleriyle Çilek, miniklerin geceleri mışıl mışıl uyumaları içinürünler geliştirmeye devam ediyor.

Ayrıntıya önem veren ailelerin tercihi

Klasik tarz baskılı tasarımı, beyaz eskitme görünümle taçlandıran Çilek’in Selena Baby serisi, anne adaylarını bebeklerini huzur içinde uyutabilecekleri bir ortamla buluşturuyor.Bebeklerin eşyalarını daha kolay düzenlemeye yardımcı olan Selena Baby, çekmecelerin içerisinde bulunan bölümleriyle de bebeklerin eşyalarını daha kolay saklanmasına olanak veriyor. 3 kapılı dolabında kullanılan porselen kulplarla Selena Baby, ayrıntıya önem veren ailelerin tercihi olurken, dolap kapaklarındaki fren sistemi sayesinde de miniklerin sessiz bir ortamda uyumasını sağlıyor. Uygun fiyatla da göz dolduran Selena Baby ile Çilek, bebeklerin güvenliklerini aileleri kadar düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor ve duvara sabitleme aparatıyla miniklerin oda içinde rahatça dolaşmasına olanak tanıyor.

Bebeğinin gelişiminde her şeyin en iyisini isteyen ebeveynlerin tercihi olan Çilek Selena Baby, klasik tarz baskılı tasarımı beyaz eskitme görünümle birleştirerek odalara sadelik armağan ediyor. Doğal malzemelerin tasarıma yansıması olan Selena Baby ile Çilek, özellikle bebek ürün gruplarında güvenliği ön plana alarak odaları tasarlarken yuvarlak hatlı ürünler kurgulamaya özen gösteriyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler