Cepa Evleri İncek’e geliyor!

Cepa Evleri İncek projesi Ankara İncek’te inşa edilecek. Ankara yeni konut projeleri arasında bulunan projede 188 daire yer alacak.

İncek konut projeleri arasına bir yenisi daha eklendi. Cepa tarafından Ankara İncek'te inşa edilecek olan Cepa Evleri projesi için start verildi.

Cepa Evleri projesi iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve beş oda bir salon daire seçeneklerinden meydana geliyor. Ankara yeni konut projeleri arasına katılan projede dairelerin alanları 70 ile 255 metrekare arasında değişiyor. Konutların alanları 70 metrekareden başlıyor ve 255 metrekareye kadar yükseliyor. Cepa Evleri teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak öngörülüyor.

İki dikey ve iki yatay bloktan meydana gelen Cepa Evleri projesinde dikey bloklar 24 kattan, yatay bloklar ise 4 kattan oluşuyor. Ancak, Cepa Evleri fiyatları henüz açıklanmadı.

Ankara'da satılık daire arayanlar için alternatif oluşturan projede çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sosyal tesis yeşil alanlar ve açık spor alanı bulunuyor. Aynı zamanda projede 24 saat güvenlik ve kapalı otopark imkanı sunuluyor.

İncek'ten ev alma zamanı!

İncek'te konut fiyatları son bir yılda yüzde 5 oranında düştü. Semtte yeni bir fırsat doğru. Konut fiyatlarının kolay kolay düşmediği bu dönemde İncek fırsat olarak değerlendirilebilir. Bölgede satılık konutların ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 80 TL oldu. Kiralık konutlarda ise ortalama metrekare fiyatı 15 TL. Semtte amortisman süresi 18 yıl ortalamasında. İncek'in bağlı olduğu Gölbaşı'nda ise satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 13 oranında arttı ve 2 bin 356 TL'ye ulaştı. Kiralık konut fiyatları ise son bir yılda yüzde 20 oranında düştü. Kiralık konutta ortalama metrekare fiyatı 11 TL oldu. Gölbaşı genelinde de amortisman süresi 18 sene.

Ankara genelinde ise daire fiyatları son bir yıllık süreçte yüzde 7 oranında arttı ve ortalama metrekare satış fiyatı bin 814 TL oldu. Kiralık konutlarda yüzde 1 oranında düşme görülürken metrekare fiyat ortalaması 10 TL oldu. Ankara'da amortisman süresi 16 sene.

Cepa Evleri İletişim

Adres: Alacaatlı Mah. Kanuni Sultan Süleyman Blv. 196. Cad. No:172 İncek/Çankaya
Telefon: 0312 460 20 28
Web site: cepaevleri.com.tr
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler