Canpa Holding’in ‘Yalıtım Profesörleri’

Canpa Holding, gerçekleştirdiği işlerle birlikte sektörde ‘Yalıtım Profesörleri’ olarak adlandırılan ekibiyle ‘Canpa Güvence Sertifikası’ veriyor.

Son yıllarda hızla büyüyen inşaat sektörü, teknik ve estetik gereksinimler de aynı oranda gelişiyor. Bu gereksinimlerden biri de yalıtım. Prestijli projelerde ismi öne çıkan yalıtım markası Canpa ise bu konuda çok iddialı. Ekibini ‘Yalıtım Profesörleri’ olarak adlandıran Canpa, ‘Canpa Güvence Sertifikası’ ile bir ilki gerçekleştiriyor.

‘Garanti vermek kolay’

Canpa Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, sertifikayı alan 45 firmanın çok memnun kaldığını bildirdi. Sertifika verdiklere firmaya en üstün hizmeti verdiklerini vurgulayan Özcan, garanti vermenin büyük bir şey olmadığını asıl önemli olanın su yalıtımı uygulanan yapının bir daha hiç akmamasını sağlamak olduğunu söyledi.

İşçilik kalitesi çok önemli

‘Yalıtım bir kez yapılır.’ sloganıyla yola çıkan şirketin hazırladığı ‘Yalıtım Profesörleri Kataloğu’nu da anlatan Özcan, 25 yıldır kendi bünyelerindeki deneyili ustalarla çalıştıklarını dile getirdi. Su kaçırma ihtimali olan yerleri ustaların öngörebildiğini ifade eden Özcan, yalıtımda en büyük marifetin bu olduğunu belirtti. Profesör isminin Rönesans, Tepe, Mesa gibi firmalardan geldiğini açıklayan Özcan, katalogda 10 yıl üzer tecrübeye sahip ustaları A, 5-10 yıl arası olanların B sınıfı olduğunu söyledi. Özcan, ‘‘Müşterilere hediye edilecek katalogda ustaların bilgi ve tecrübe detayları da yer alıyor.’’ dedi. Özcan, işçilik kalitesinin en önemli unsur olduğunu belirtti.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler