Büyükyalı’da kefilsiz, kredisiz kampanya

Emlak Konut GYO’nun tarihi kampanyasına sınırlı sayıda daire ile katılan Büyükyalı’da yüzde 10 peşinat 0,70 faizle 120 ay, 0.42 faizle 60 ay taksit imkanı sunuluyor.

Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat’ın, Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Kazlıçeşme’de inşa ettiği Büyükyalı İstanbul, Emlak Konut GYO’nun yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanyasına sınırlı sayıda kampanya ile iştirak ediyor. Buna göre, projeden banka kredisi ve kefile ihtiyaç duymadan yüzde 10 peşinat, aylık 0,70 faizle 120 ay taksit veya 0,42 faizle 60 ay taksit imkanlarından yararlanarak bir daire sahibi olmak mümkün.

basliksiz-2

‘Daha da değerlenecek’

Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, Büyükyalı’nın değerinin bölgede devam eden altyapı ve ulaşım yatırımları tamamlandığında daha da artacağını söyledi. Akbalık Sirkeci’den başlayan ve Yeşilköy-Florya hattını takip ederek Çekmece’ye kadar uzanacak yeni yaya bisiklet yoluyla birlikte sahil şeridinin, Miami’de olduğu gibi insanların yürüyüş ve koşu yaptığı, su sporlarıyla uğraştığı, bisiklete bindiği, kaykayla gezdiği bir alana dönüşeceğini anlattı. Sahil yolunun sekiz şeride çıkarılmasının da buradaki trafiği çok rahatlatacağını vurgulayan Akbalık, “2016 sonunda açılacak ve Büyükyalı’nın hemen arkasında yer alacak Marmaray Zeytinburnu durağıyla, metro hattı üzerindeki her noktaya rahatça ulaşılabilecek” dedi. Bu yılın sonunda hizmete girmesi planlanan ve Büyükyalı’nın yanıbaşında yer alan Avrasya Tüneli’ni kullanarak, köprü trafiğine takılmadan Anadolu Yakası’na geçmenin de mümkün olacağını vurgulayan Akbalık, “Büyükyalı’da yaşam başladığında, tamamlanmış ve birbirine entegre hale gelmiş bu yatırımlarla, Büyükyalı, bugünden geleceği gören yatırımcılara benzersiz bir fırsat sunuyor” açıklamasında bulundu.

basliksiz-3

‘Ulaşım fiyatları artırıyor’

Akbalık dünyanın birçok büyük şehrinde, toplu ulaşım olanaklarının çeşitlenmesinin ve yaygın biçimde kullanılmaya başlamasının o bölgelerdeki konut fiyatlarını, diğer bölgelere oranla daha çok ve hızlı arttırdığına dikkat çekti. Konu ile ilgili olarak Londra’dan bir örnek veren akbalık, kentin en çok tercih edilen ulaşım alternatifi olan, raylı ulaşımın merkezinde yer alan Bond Street bölgesindeki konut fiyatlarının ulaşım ve altyapı yatırımlarının tamamlanmasıyla birlikte, 3 yılda diğer bölgelere göre yüzde 40’a varan oranlarda değer kazandığını anlattı. Akbalık, bu tip örnekleri Barcelona, Madrid, Paris gibi şehirlerde de görmenin de mümkün olduğunu söyledi.

Deniz ulaşımı etkin kullanılacak

İstanbul’da yoğun kullanılmayan deniz ulaşımının, günlük yaşamın bir parçası haline getireleceği Büyükyalı’da yapılması planlanan deniz shuttle imkânıyla yoğun trafiğe çözüm üretilecek. Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Tarihi Yarımada’ya 8 kilometre, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 kilometre uzaklıkta bulunan Büyükyalı, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı olanağı sağlıyor.

İletişim bilgileri

212 557 73 73
www.buyukyali.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler