Büyükyalı, Arda Türkmen’i ağırladı

‘İyi bir yaşam’ sunma hedefiyle hayata geçirilen Büyükyalı, ‘iyi yemek’in ustası ünlü şef Arda Türkmen’i konuk etti.

Ünlü Şef, Arda Türkmen, Zeytinburnu sahilinin en iddialı projelerinde biri ola Büyükyalı’yı ziyaret etti. Satış ofisinde dazenlenen bir kahvaltıyla başlayan gün, Arda Türkmen’in, mutfak sırlarını paylaştığı, sohbetle devam etti. Hazırladığı birbirinden lezzetli ikramları Büyükyalı misafirlerine sunun Arda Türkmen, ilk yemek kitabı Arda’nın Mutfağı’nı da imzalayarak hayranlarına hediye etti. Etkinlikte misafirler Büyükyalı’nın 4 farklı konseptteki 4 örnek dairesini de gezme fırsatı buldular.

buyukyali

Yaşam 2019’da başlayacak

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat tarafından, İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda Emlak Konut güvencesiyle, hayata geçirilen Büyükyalı, 111 dönüm arsa üzerinde yükseliyor. 810 ünitenin satışa sunulduğu projede yaşam 2019 yılında başlayacak.

Chapman Taylor tasarlıyor

200’den fazla uluslararası ödülün sahibi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor tarafından tasarlanan Büyükyalı’da farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, otel ve rezidanslar yer alıyor. Projede ayrıca, ticari, sanatsal, kültürel ve sosyal tesislerle çocuk alanlarının yer alacağı kiralanabilir sosyal alanlar bulunuyor.

İletişim bilgileri

212 557 73 73
www.buyukyali.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler