Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz 14 bin TL’ye kiraya çıktı

Bir süredir otelde kalarak hayalindeki evi arayan Burcu Esmersoy le Berk Suyabatmaz, Göktürk’te 4 katlı bir villaya taşındı. Sunucunun kirası 14 bin TL.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz ile sonsuz birlikteliğe imza atmasının ardından hayalini kurdukları eve yerleşebilmek adına Emirgan'daki evinden taşınarak kısa bir zamandır eşiyle beraber otelde yaşıyorlardı. Şimdiyse buradan taşınarak Göktürk'te tam da istedikleri gibi 4 katlı lüks villaya yerleşti. Tüm bunların yanı sıra, yeni evlerinde diledikleri şekilde tasarlayabilmek için hiçbir masraftan kaçınmayan Burcu Esmersoy ve eşi Berk Suyabatmaz'ın sahip oldukları lüks villasına ödediği kira bedelinin 14 bin TL olduğunun bilgisine ulaşıldı.

Dekorasyonuyla kendisi ilgileniyor

Şehrin karmaşa, gürültü ve stresinden uzaklaşarak doğayla iç içe yaşam sürmek arzusu içerisinde olan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, sahip olduğu dört katlı lüks villanın dekorasyonuyla bizzat kendisi yakından ilgileniyor. Hayalini kurduğu lüks villanın içerisinde yepyeni eşyalarla donatmak isteyen Burcu Esmersoy, bu hevesini gerçekleştirebilmek için kesenin ağzını açtı. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, şimdilerde ev eşyaları satan mağazaları kolaçan ederek fikir alışverişinde bulunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler