Buka’da mobilya kılıfları yüzde 50 indirimli

Değiştirilebilir kılıf sistemiyle öne çıkan mobilya markası Buka, evlerini yenilemek veya yeni ev kuracaklara yüzde 20’den 50’ye kadar indirim fırsatı sunuyor.

Değiştirilebilir kılıf sistemiyle rakiplerinden ayrılan Buka, enflasyonla topyekün mücadele kapsamında düzenlediği kampanyasına Şubat ayının sonuna kadar devam ediyor. Evlerinde değişiklik yapmak isteyenler ya da evlenecekler Şubat ayı sonuna kadar Buka’nın indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Koltuk, kanepe, puf, sehpa, kırlent, yemek odası ve yatak odası ürünlerinden yapılacak alışverişlere yüzde 20 indirim sağlayan kampanyada; seçili koltuk ve kanepe kılıfları ise yüzde 50 indirimli olarak satışta olacak.

Sunflower koltuk alana kılıf hediye

Her ay bir ürün grubu özelinde indirim yapan Buka, bu kampanyasına kendine özgü formuyla ayçiçeklerinden ilham alan Sunflower’ı dahil ediyor. Sunflower kanepe almak isteyenler koltuğun iskelet fiyatını öderken, seçecekleri kılıfı ise herhangi bir ücret ödemeden alabilecekler.

Koltuklarınızın rengini dilediğiniz an değiştirebilirsiniz

Buka koltuklarından satın alanlar, aynı zamanda sunulan ilave kılıflarla mobilyalarının tarzını istedikleri zaman özgürce değiştirebiliyor ve mekâna bambaşka bir hava getirebilme imkânı elde ediyor. Kolaylıkla değiştirilip, yıkanabilen veya kuru temizleme yapılabilen kılıflar pratik kullanımlarıyla günlük hayatı kolaylaştırıyor. Yüzlerce kumaş ile birbirinden farklı renk ve desen seçeneği bulunan Buka’da aynı zamanda kumaş çeşitliliği mevsimlere göre mobilyalarda kışın sıcak, yazın serin dokuyu yakalama fırsatı sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler