Bosch İnşaat ve Konut Konferansı 6. yılında kapılarını açıyor

Bosch İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 6. yılında Marriott Hotel Asia’da kapılarını açıyor.

Her sene inşaat sektörüne kattığı yeni sinerji ile bir çok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını beraberinde getiren konferans, ekonomimizdeki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından öne çıkıyor. Sektörün mevcut durumu analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor, inşaat ve yapı sektörünün paydaşları VIP statüsünde bir araya gelerek ile sektörün hak ettiği itibar ve prestijine katkı sağlıyor.

Türk inşaat sektörünün en seçkin buluşması sayılan İnşaat ve Konut Konferansı 6. yılında tekrar kapılarını açıyor. Gayrimenkul sektörünün önde gelen yatırımcılarının ve profesyonellerinin bir araya geleceği 6. İnşaat ve Konut konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü Marriott Hotel Asia’da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl 277 şirketin katılımıyla sektörde kendi rekorunu kıran konferans, düzenlendiği 2012’ten bugüne kadar 970 şirketi ağırladı. Eventuum tarafından organize edilen ve kendi alanında Türkiye’de tek olan inşaat ve konut konferansı, düzenlendiği her yıl büyük ilgi görüyor.

Birbirinden değerli konuşmacılar

Sektörün en seçkin buluşması Bosch İnşaat ve Konut Konferansı’nda yine birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak. Konferansa 24 Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Aziz Yeniay, İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Gayrimenkul için Strateji Platformu Başkanı Hakan Gümüş, Gayrimenkul için Strateji Platformu Başkanı, Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Aza, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, By OktayÖz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Öz, Yiğit İDK Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer konuşmacı olarak katılacak.

Bosch İnşaat ve Konut Konferansı’na katılacak firmalar şöyle:

24 Gayrimenkul, İdakon Yapı, AC Yapı İmar Panosu, AE Arma Electropanç, İnder, Aemder, İnt-er Yapı İnşaat, Ağaoğlu Şirketler Grubu, İnvest İnşaat, Akfen İnşaat İseda, Altun Yapı, Kadınca Emlak, Alu Art & Wın Art, Kavi Yapı, Amplio Emlak Yatırım, Kent Konut İnşaat, Anba Yayıncılık, KGT Yapı, And Gayrimenkul, Kiler GYO, Anka Yapı, Körfez GYO, ARY Yapı, KRK Holdıng, Ataman İnşaat, Kuyumcukent Gayrimenkul, Atmaca Gayrimenkul, Kuzu Grup, Autoland Otomotıve Sanayi, Ladin Yol Yapı – Serhat Proje, Avrasya İNT, Lik Yapı, Bacadermabco İnşaat, Bakırcı Yapı, Maçka Gayrimenkul, Bakyapı İnşaat, Mandarins Gayrimenkul, Balance Gayrimenkul, Mayem İnşaat, Baret Dergisi / Men Grup, Mentor Grup, Bayburtlu İnşaat, Metal Yapı Konut, Bayraktar İnşaat, Nihal İnşaat, Boen İnşaat, Nuhoğlu İnşaat, Bof Mimari Tasarım, Nurol İnşaat, Bosch BSHG, Ortadoğu Grup, Boyracı Yapı, Oyak İnşaat, BY Oktayöz İnşaat, Prestige Group, Cathay, İnvest Gayrimenkul Proje, İstanbul Cemil Özgür İnşaat, QT Real Estate, Ceylan İnşaat, REIDIN, CRM Medya, Sağlam Yapı, Çakmak İnşaat Yatırım, Sapa İnşaat, ÇATIDER, Saray–Greenıst, Çolakoğlu Kent Konsept, Satya Constructıon, Çukurova Gayrimenkul, Sefa inşaat, Demir İnşaat, Serka Taahhüt İnşaat, Denge Mühendislik, Sevgili İnşaat, Detay İnşaat, Si Yapı, Doğa Sektörel Yayın Grubu, Sinpaş GYO, Dost İnşaat, Sistem Kent Yapı, Durukan Group Yapı, Squadra Project, Ekinciler ve Ortakları, STFA İnşaat, Elalem İletişim, Sumka İnşaat, Electrolux, Şahin Meşe İnşaat, Elife Yapı, Şara Enerji İnşaat ve Emlak Dream.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler