Bodrum Areon Boğaziçi Evleri’nde 160 bin liraya 1+1

Bu zamana kadar Bodrum’da 1.800 konutun inşaasını gerçekleştiren Areon Yapı, 16. projesi Areon Boğaziçi Evleri’nde 950 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi yapıyor.

Areon Yapı'nın Bodrum'da geliştirdiği Areon Boğaziçi evleri Bodrum-Milas yolu üzerindeki Boğaziçi Mahallesi’nde yer alıyor. 2 ve 3 katlı bloklardan Areon Boğaziçi Evleri’nde 3 katlı 38 blok ve 2 katlı 35 blokta toplam 294 konut bulunuyor. Tüm bölgenin en seçkin ve hızla gelişen mevkisinde yer alan 57 bin metrekarelik arsanın 38 bin metrekaresi yeşil alan ve rekreasyona ayrılarak tasarlandı.

Az katlısı çok yaşatıyor

Dubleks ve 1+1 dairelerden oluşan Areon Boğaziçi Evleri'nde'nde kullanım alanı 53 metrekare ile 95 metrekare aralığında yer alan yazlıkların fiyat aralığı 160 bin lira ile 300 bin lira aralığında yer alıyor. Mayıs 2017'de teslim edilmesi planlanan projede peşinat ve ara ödeme olmaksızın 120 aya kadar vade yapılabiliyor. Areon Boğaziçi Evleri'nde 950 lira taksitle 1+1 daire ve 1.800 lira taksitle 2+1 dubleks alma imkanı bulunuyor.

Areon-Bogazici-Evleri-ff

Ödemesi kolay

Peşinat ve ara ödeme olmadan 120 ay vade imkanı sunulan Areon Boğaziçi Evleri’nde, 950 TL’den başlayan taksitlerle 1+1 daire, 1.800 TL’den başlayan taksitlerle ise 2+1 dubleks daire sahibi olunabiliyor. Projede, teraslı 1+1 daireler 160 bin TL’den, hem balkonlu hem de bahçeli 2+1 dubleks daireler ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.İnşaatına bu yılın Eylül ayında başlanması planlanan projenin Aralık 2018’de teslim edilmesi hedefleniyor.

Tuzla Lagünü manzarası seyrediliyor

Milas Havalimanı’na 17 km usaklıkta olan proje Milas’a 37 km ve Bodrum'un merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta konumlanıyor. Halkın hizmetine açık birçok plaja 2 km, Dolphin Park’a 7 km, Bodrum Golf Tesisi’ne 500 metre mesafede yer alan Areon Boğaziçi Evleri camiye 1 km, büyük marketlere ve doğal ürünlerin satıldığı köylü pazarlarına 5 dakika, sağlık ocağı ve ambulansa 7 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Areon_Bo__azi__i_Evleri__

4 yüzme havuzu ve zengin sosyal tesisler

Yetişkinler için iki açık ve bir kapalı, çocuklar için bir açık olmak üzere dört yüzme havuzu bulunan Areon Boğaziçi Evleri’nin diğer sosyal yaşam alanları içinde; spor salonu, yürüyüş ve koşu parkuru, açık aletli spor alanı, golf alanı, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz barları, restoran,10 dönümlük koru, piknik alanı, sauna, buhar odası, Türk hamamı, lobi, çocuk parkı, oyun salonu, bilardo salonları, market ve otopark yer alıyor.

Ekolojik çeşitliliğiyle ünlenen ve en popüleri flamingolar olmak üzere 125 çeşit kuş türünü bünyesinde barındıran Tuzla Kuş Cenneti’ne 15 dakikalık bir mesafede bulunan Areon Boğaziçi Evleri, ayrıca Tuzla Lagünü manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Açık, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz bar, oyun salonu, restoran, bilardo masaları, spor salonu, yürüyüş-koşu parkuru, mini golf alanı, açık aletli spor alanı, çocuk parkı, 10 dönümlük koru, mangal –piknik bölümü, sauna, market, park alanlarıyla çağdaş yaşamın tüm olanakları sizleri bekliyor.

Areon Boğaziçi Evleri'nin Fotogalerisi

Areon Boğaziçi Evleri'nin Satış Videosu

İletişim Bilgileri
Milas-Bodrum Yolu, Boğaziçi mahallesi, Hisar mevkii
90 444 0 311
www.areonbogazicievleri.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler