BOCCHI’den ekolojiye duyarlı armatür koleksiyonu

BOCCHI, tasarım ve teknolojiyi buluşturduğu yeni koleksiyonuyla doğal kaynakların verimli kullanılmasına olanak sağlayarak ekolojik duyarlılık sağlıyor.

Yeni koleksiyonunu doğadan aldığı ilhamla tasarlayan BOCCHI su tasarruflu armatürleriyle yeni nesil rehabilitasyon alanları olan banyolara sürdürülebilir bir anlayış getiriyor.

 

BOCCHI ürünü tasarruflu armatürler genel mimari trendler içerisinde son yıllarda yükselişe geçen retro akımının banyolara yansıtıyor. Koleksiyondaki, eski kırmızı volanlar ve modern gövde tasarımının birleşimiyle geçmiş zamana atıfta bulunan retro armatürler, özgü bir stil yaratma fırsatı sunuyor.

 

Son teknoloji ile üretilen armatürlerde alışılmışın dışında form çeşitliliği sunan BOCCHI’nin ürün yelpazesinde öne çıkan uzun gagalı armatürler, kişinin elini lavaboya çarpma ihtimalini ortadan kaldırırken daha fazla el yıkama alanı ile kullanımda kolaylık ve fonksiyonellik sağlıyor.

 

Gelişen üretim teknikleriyle armatürlerin gövdelerinin daha ince üretildiği koleksiyon banyolara zarif dokunuşlar getirirken, endüstriyel görünüm ise daha köşeli tasarımlarla yakalanabiliyor.

 

Suyun ısısını sınırlandırmaya olanak sağlayan seramik ısı kontrollü seramik kartuş ve su tasarruflu hijyenik perlatörler ile yaklaşık yüzde 55 su tasarrufu sağlayan BOCCHI’nin tüm armatürlerinde dikkat çeken nokta ise PCA (pressure control aerator) su tasarruflu perlatörlerini kullanıyor olması.

 

PCA teknolojisi ile su basıncı ne olursa olsun aynı su tasarrufunu sağlanırken, üst segment armatürlerde ise kartuş üzerinden ısı limitlemesi yapalabilen seramik kartuşlar kullanılıyor. Avantaj sağlayan bu nitelik sayesinde, kartuş üzerinden limitlendirilen ısı ve akış miktarı ayarı ile gereksiz sıcak su sarfiyatı engelleniyor ve sıcak su ile kaza yaşanma riskini düşürüyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler