Bitez Yalıları Exquisite’de 1.5 milyon Euro’ya!

Bitez Yalıları Exquisite projesi FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından inşa ediliyor. Projede fiyatlar 1.5 milyon Euro’dan başlıyor.

FB Gayrimenkul Yatırımları'nın inşa ettiği Bitez Yalıları Exquisite projesinde 17 adet villa bulunuyor. Projede müstakil villalar, ikiz villalar ve üçüz villalar bulunuyor. 10 bin metrekare alana kurulan projede villalar beş oda ve bir salon olarak tasarlandı. Alanları ise 249 ile 283 metrekare arasında değişiyor. Bitez Yalıları Exquisite teslim tarihi ise Eylül 2017.

Bitez Yalıları Exquisite fiyatları 1 milyon 500 bin Euro'dan başlıyor ve 2 milyon 500 bin Euro'ya kadar yükseliyor. Metrekare bazında fiyatlara bakıldığında ise 5 bin Euro ile 9 bin Euro arasında olması göze çarpıyor.

Bitez Yalıları Exquisite

Bitez Yalıları Exquisite için 15 milyon Euro yatırıldı

Bitez Yalıları Exquisite projesinin toplan yatırım değeri 15 milyon Euro. Projenin mimarı ise ünlü mimar Levent Penso. Penso, hayranı olduğu Rolls-Royce'un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak tasarladı bu projeyi.

Projedeki her yalıda yaşam terası, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor. Böylece projeden ev alanlar güneşin keyfini doyasıya yaşayabilecek. Ayrıca yalıların önünde özel tasarlanan havuzlar bulunuyor. Özel havuzun yanında bulunan Pool Lounge ise havuzun içerisinde oturuyormuş gibi hissettiren bir keyif alanı sunuyor. Proje, Bodrum'da satılık villa arayanlar için uygun bir proje.

Akıllı ev sistemiyle donatılan yalılar uzaktan her an kontrol edilebilecek.

Bodrum Bitez

Bitez Yalıları Exquisite nerede?

Proje, Bodrum merkeze en yakın yerleşim yeri olan Bitez'de yaşama geçiriliyor. Bitez, 2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında Muğla'nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü aldı. Bodrum'a 8 km uzaklıkta yer alıyor. Mavi bayraklı plaja sahip olan Bitez, günümüzde sörf merkezlerinden biri haline geldi. Bitez özellikle sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin yeri olarak biliniyor. Bitez'de gezilecek yerler arasında 15. yüzyılda çizilen Piri Reis'in haritasında gösterilen Bağlar Koyu başta geliyor.

Öte yandan Bitez'e gidenler narenciye bahçelerinin içinde kalan Rum Gara Kilisesi, pırıl pırıl deniziyle dikkatleri çeken Akvaryum Koyu, 10 dakika uzaklıkta bulunan Bodrum Çarşısı ve Kalesi'ni, Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesini, Halikarnas Balıkçısı olarak bilinen ünlü şair Cevat Şakir Kabaağaçlı’nın mezarını, Sanat Güneşimiz Zeki Müren’in müzeye çevrilen evini mutlaka görmeliler.

Bitez Yalıları Exquisite İletişim Bilgileri

Adres: Pomelon Caddesi Bitez Köyü Bodrum/Muğla
Telefon: 0212 289 94 55
Web site: http://bitezyalilari.com.tr/
E-Mail: info@fbgy.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler