Birevim ‘Sıra Tespitli Yöntem’le ev sahibi yapacak

‘Bir evim olsun’ sloganıyla yola çıkan Birevim’in sektöre kazandırdığı ev sahibi olma yöntemlerinin başında Sıra Tespitli Yöntem geliyor.

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında faizsiz çözümler sunmak amacıyla faaliyet gösteren Birevim, konut sahibi olmak isteyenlerin hayalini Sıra Tespitli Yöntem’le gerçeğe dönüştürüyor. Yöntem, faizsiz ve hiç fark ödemeden ev almak isteyen binlerce insanın bir araya gelmesiyle oluşan gruplar içinden bireyin hangi ay evini teslim alacağını, noter huzurunda yapılan sıra tespitiyle belirliyor.

İsterseniz peşinat ödemeyin

Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenleri de kapsayan Sıra Tespitli Yöntem sayesinde müşteriler, kısa sürede yeni evine taşınma şansını yakalıyor. Sistemde ayrıca taksitler müşteriler tarafından belirleniyor. Ev sahibi olmak isteyenler, Birevim’le taksitlerini kendi belirlerken, faiz ya da herhangi bir fark ödemeden, isterlerse peşinatsız, Türkiye’nin her bölgesinden istedikleri evi alma şansına sahip oluyor.

Sistem şöyle işliyor:

- Her şeyden önce ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar veriyorsunuz.
- Almak istediğiniz evin fiyatını söyledikten sonra peşinatlı ya da peşinatsız olarak sıra tespitli yönteme dahil olabiliyorsunuz.
- Peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birine karar verdikten sonra, sıra aylık ödeyeceğiniz taksitlere gelir. Aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi siz belirleyebilirsiniz.
- Aylık ödenecek taksitleri belirledikten sonra, kaç kişilik grupta yer alacağınız da belirlenmiş olur. Örneğin; 40, 60, 80, 100, 120, 140 ve 160 kişilik gruplar
- Almak istediğiniz eve dair belirlediğiniz bu hususları yazılı hale getirdikten sonra karşılıklı imzalayarak sözleşme sürecini tamamlarsınız.
- Sıra geldi evinizi ne zaman teslim alacağınıza; noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.
- Yapılan sıra tespitinden sonra artık evinizi hangi ay alacağınız kesinleşmiştir. Belirlenen tarihte Birevim, istediğiniz yerden beğendiğiniz evi alarak size teslim eder.
- Evinizi teslim aldıktan sonra taksitleriniz, almış olduğunuz evin bedelinin binde dördü oranında artırılarak yeniden düzenlenir. Artırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşüldüğü için evinizin toplam maliyetine etki etmez.
- Yeniden düzenlenen taksitler sayesinde borcunuzu olması gerekenden daha kısa sürede bitirme fırsatı yakalarsınız. Örneğin; 100 kişilik grupta evinizi birinci sırada aldıysanız, borcunuz 72 ayda biter.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler