Bakanlıktan Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Uluslararası Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu’ 13-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Uluslararası Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu’ Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen 'Binalarda Enerji Verimliliğinin Artırılması Teknik Yardım Projesi' kapsamında Ankara’da gerçekleştirilecek.

15 ülkeden 40 konuşmacı

13-14 Şubat tarihleri arasında geçekleştirilecek olan sempozyumda binalarda enerji verimliliğinin artırılması konusunda uluslararası iş birliğinin geliştirilmesinin yanı sıra Türkiye için gerekli enerji verimliliği politika ve programları tartışılacak. 15 farklı ülkeden, yaklaşık 40 davetli konuşmacının yer alacağı sempozyum, aynı zamanda Enerji Verimliliği Teknolojileri ve Enerji Verimliliği Finansmanı konularındaki fırsatların da paylaşılacağı uluslararası bir platform oluşturmayı amaçlıyor.

Katılım ücretsiz

Katılımın ücretsiz olduğu sempozyuma güvenlik sebebiyle ön kayıt yaptırmak zorunlu olacak. Sempozyumla ilgili detaylı bilgi ve kayıt formuna www.sempozyum.bevapro.com adresinden ulaşmak mümkün.

13-14 Şubat 2017
Anadolu Hotel Downtown - Ankara

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler