Bilkent Nazende satışa çıktı

Rast Grup- Mimmar ortaklığı ile Ankara’da geliştirilen Bilkent Nazende satışa çıktı. 19 daire tipinden oluşan projede 315 konut yer alıyor.

Projenin açılış konuşmasını yapan RAST İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, Bilkent’in en yeşil projesini Ankaralılar ile buluşturmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti anlattı.

 

Arsası 120 bin 159 metrekare

2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1, 6+1 dubleks seçenekleri ile her zevke uygun konut tipi sunan projede, toplam 315 konut bulunuyor.

14.915 metrekare peyzaj alanı ile yeşili doyasıya sunan Nazende, doğa insan şehir olgularını bütünleştiriyor.

Konsept daireleri ile göz dolduran proje, ikisi yatay üçü dikey şekilde tasarlanan ve her açıdan manzaraya açık blokları ile doğayı kucaklıyor. Ortak kullanıma sahip iç avlusu, dinlenme-eğlenme ve zaman geçirme aktivitelerine cevap veren tasarımları ile de fark yaratıyor.

Sosyal yaşam ayağınızın altında

Sosyal yaşam dinamiklerini canlı tutan projede, kapalı sosyal tesis alanları bulunuyor.

Yüzme havuzu, sauna, fitness center, vitamin kafe, parti odası, sinema, basket sahası, müzik odası, oyun odası imkanlarını da konut sahipleri ile buluşturuyor. Sosyalleşirken huzurlu bir yaşam sürme olanağı sağlayan Bilkent Nazende’de 2021 Nisan’da yaşam başlayacak.

Balkonu 53 metrekare

Yeşilin tüm tonlarının buluştuğu Ankara’nın en gözde lokasyonunda hayata geçen Bilkent Nazende eşsiz bir atmosferde yaşam olanağı sağlıyor.

Ev içinde ev fikrinden yola çıkılarak oluşturulan Bilkent Nazende, sosyal olanakları ile de kalıcı bir konfor sağlıyor.

Manzaraya hâkim balkonları ile hayal edilenin ötesinde yaşam imkânı sunan proje 53 metrekare balkonu ile kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler