Bien Seramik’ten siyah-beyaza özel banyolar

Saf, temiz, gizemli ve şık bir konsept üzerinden geliştirilen siyah beyaz Bien Banyolar iki zıt kutbu aynı mekanla bir araya getiriyor.

Yenilikçi yaklaşımların ile trenlerde etkin olan Bien’in siyah-beyaz banyolarıyla beyazın ferahlığı ve ışığı siyahın gücü ile aynı anda hissediliyor. Kendini tanıyan ne istediğini bilen insanların tercihi olarak öne çıkan siyah beyaz koleksiyon, klasiğin gücünü gösteriyor.

bien_safari_1

Siyah ve beyazın değişmeyen şıklığı her alanda olduğu gibi dekorasyonda da birbirine yakışıyor. Yılların Siyah-beyaz birlikteliği, zıtlıktan doğan uyumla stil sahibi banyolarda varlığını hissettirecek.

bien-fracture_detay_printBien’in siyah beyaz banyoları beyazın saflık, duruluk, masumiyet, temizlik hisleri ile siyahın güçlü, şık ve gizemli duruşunu bir araya getiriyor.

Bien’in Safari, Fracture, Perla ve Saba serileri siyah-beyaz banyolar için birbirinden farklı örnekler. Sıra dışı bir siyah-beyaz olan Safari Serisi oldukça karizmatik ve iddialıyken, daha klasik olan Perla Serisi siyah beyaz zıtlığını gösteren örneklerden.

Serbest geometrik formda olan ve cam kırıklarının büyüleyici görünümünü yansıtan Fracture Serisi sıra dışı çizgisi ile farklı bir siyah-beyaz. Tüm bunlardan aykırı asimetrik çizgisi ve soyut görünümü olan Saba Serisi sade ve duruluğa örnek bir siyah beyaz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler