Bien Mineral Vitrifiye Serisi

Tasarımlarına doğadan esinlenerek yön veren markanın bu anlayışla tasarladığı Bien Mineral Vitrifiye Serisi organik formları ile ön plana çıkan bir ürün.

Bien’in 2019 yılı benzersiz tasarımı ile dikkat çeken serisi Mineral Vitrifiye, tasarımındaki ince detaylarıyla yeni nesil banyolara alternatif oluşturuyor.

Tasarımlarına doğadan esinlenerek yön veren Bien’in bu anlayışla tasarladığı Mineral Vitrifiye Serisi organik formları ile ön plana çıkan bir ürün.

Banyolara inovatif çözümler sunan Bien’in, No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanarak ürettiği 52 cm olan Mineral asma klozet Easy Wash özelliğiyle, zarif ve ince çizgilere sahip. Beyaz renkte üretilen klozet, yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanla bütünleşiyor. Minimum 2,5 litre, maksimum 4 litre su ile temizlenen ürün çevre dostu aynı zamanda. 60 cm’lik monoblok asma Mineral lavabo da yine modern hatları ile banyolara benzersiz bir tarz kazandıracak nitelikte.

Beyazı organik formda

Bien’in mükemmelliğin rengi olarak tasvir edilen beyazı organik formla harmanlayarak tasarladığı Mineral Vitrifiye Serisi, teknolojisiyle de modern banyolara eşsiz ve benzersiz çözümler sunuyor.

Bien hakkında…

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını “daima genç ve daima yeni” olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

Bien Seramik

Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien Seramik, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı-3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE Yıldız/Çift Yıldız belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir.

Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

Bien Banyo

Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler