Bien koleksiyonları ile yeni yılda mekanlar ışıl ışıl

Her şeye yeniden başlamanın tatlı heyecanını ve umudunu yansıtan Bien’in seramik koleksiyonları yeni yılda da mekanlarda göz kamaştırıyor.

Lükse duyulan özenin ve isteğin en yüksek noktaya ulaştığı zaman olarak algılanan yeni yıl hazırlıkları Bien'le bu vaadi yerine getiriyor.

Lüks ayrıcalıktır. Kendinizi ayrıcalıklı hissettiren her hizmet, lükse dahildir. Bien’in lükste sınır tanımayan alternatif ürünleri ile tasarladığınız mekanlarınızda, göz alıcı, modern görünümler elde ederek seçkin ortamlara imza atabilirsiniz.

Mermerin asaleti, ahşabın sıcaklığı, doğal taşın sahiciliğiyle seçiminiz ne olursa olsun Bien’in yer ve duvar karoları iç mekanlarınızda iddialı ve şık olma imkanı sağlıyor.

Bien’den lüksün tanımına uygun tasarımlar

Agatha koleksiyonu: Bien’in Agatha Koleksiyonu üzerindeki ince detayları ve modern görünümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hiçbiri birbirine benzemeyen özgün kimlikli mekanlar Agatha Koleksiyonu ile parlıyor… Yeni dönemin trendlerinden olan mermer görünümlü karolar estetikle beraber kullanım kolaylığı da sağlıyor. 40x120 cm ebadı da mevcut olan koleksiyonun 60x120 cm ebadındaki porselen karo koleksiyonu duvardan zemine, tüm mekanlarda kullanılabiliyor.

Agatha Serisi’ndeki siyah ve beyazdan oluşan iki renk alternatifi birlikte tercih edildiğinde çarpıcı mekanlara imza atmanıza olanak sağlıyor. Koleksiyonun dekorlarında kullanılan altının gerçek olması ve üç boyutlu görüntüsü mekanları lüks ve zengin gösteriyor.

Emily koleksiyonu: Eşi benzeri olmayan bir tasarım Emily. Açık ve koyu tonda üretilen 40x120 cm ebadındaki seri yüzeyindeki özel dokusu sayesinde yaşam alanlarına ‘’yaşayan bir malzeme’’ duygusu veriyor. Koleksiyon hareketli ve göz alıcı mekanlar oluşturmak isteyenler için farklı çizgisi ile banyolarınızı seçkin kılıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler