BeyoğluFest 25 Mayıs’ta başlayacak

Beyoğlu Festivali ile bir araya gelen Beyoğlu’ndaki yüzlerce mekan geniş katılımlı bir kültür sanat organizasyonuna imza atacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve ana teması ‘Birlikte Yaşam Festivali’ olarak belirlenen BeyoğluFest 25-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Geniş işletmeci ve sanatçı katılımına sahne olması beklenen organizasyon, Beyoğlu Esnaf Dayanışma Komitesi tarafından hayata geçiriliyor. Dayanışma komitesi, festivali ‘Beyoğlu’nda Yaşıyoruz, Beyoğlu’nu Yaşatıyoruz’ sloganı ile duyururken program dahilindeki etkinliklerden daha fazla katılımcının faydalanması üzerine çalışıyor.

Başlıksız-1

Ticari sponsoru yok

Hangi bir ticari sponsoru bulunmayan festival kapsamında Beyoğlu’na gelecekleri, festival günlerine özel; kültür sanat etkinliği, yeme içme ve sahne performansı indirimleri de bekliyor. Festivale, tiyatro sahipleri, restaurant işletmecileri, kültür sanat kafeleri, yayınevlerinin yanı sıra oyuncular, müzisyenler, ekran yüzleri, yazarlar, sanatçılar ve Beyoğlu’na gönül vermiş her kesimden Beyoğlusever destek veriyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler