Başkent Emlak Konutların’da ödemeler teslimden sonra

Emlak Konut GYO’nun ‘Başkent’in Yeni Başkenti’ sloganıyla tanıttığı Başkent Emlak Konutları’nda fiyatlar 396 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

Emlak Konut GYO, Ankara’nın Çankaya ilçesinde hayata geçirdiği Başkent Emlak Konutları projesini görücüye çıkardı. ‘Başkent’in Yeni Başkenti’ sloganıyla tanıtılan projede396 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla satılacak olan konutların ödemeleri teslimden sonra başlayacak. Yüzde 10 peşinat 15 yıl vade ve 850 TL’den başlayan cazip ödeme koşullarının sunulduğu projenin reklam yüzü ise Mustafa Ceceli oldu.

baskent-emlak-konutlari-toplanti

1+1’den 6+1 dublekse kadar farklı seçenekler

Çankaya’nın Mühye Mahallesi’nde yer alan Başkent Emlak Konutları, 202 bin metrekare alan arsa üzerinde 1478 konut ve 26 ticari birimden oluşacak. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dubleks tiplerine yer verilecek olan projede de satışa çıkarılan 1504 bağımsız bölümün yanı sıra kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine verilecek olan 492 konut da yer alacak.

Projede 10 adet 1+1, 388 adet 2+1, 788 adet 3+1, 285 adet 4+1, 5 adet 5+1 dubleks ve 2 adet de 6+1 dubleks daire bulunurken 1+1 konutlar 70,68 – 77,52 metrekare, 2+1 konutlar 93,91 – 159,75 metrekare, 3+1 konutlar 152,54 – 252,66 metrekare, 4+1 konutlar 192,79 – 220,13 metrekare, 5+1 dubleks konutlar 332,93 – 345,44 metrekare ve 6+1 dubleks konutlar ise 349,10 – 350,97 metrekare büyüklüğe sahip.

baskent-emlak-konutlari-2

1 okul 3 cami

Temalı çocuk oyun alanları, engelli çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, çeşitli hobi alanları, süs havuzları, oturma alanları gibi donatılara yer verilen Başkent Emlak Konutları’nda 2 kapalı havuz, 2 kapalı çocuk havuzu, 2 fitness alanı, farklı etkinliklerin yapılacağı stüdyolar, buhar odası, sauna gibi sosyal tesislere de yer verilecek. Projede ayrıca 3 cami, 1 ilköğretim okulu, 1 sağlık tesisi ve 48 bin metrekarelik park da yapılacak.

Emlak Konut GYO’nun Ankara’da ilk anahtar teslimi projesi

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut GYO’nun Ankara’da halen devam eden üç gelir paylaşımı projesi bulunduğunu belirterek, Başkent Emlak Konutları’nın şirketin kentteki ilk anahtar teslimi projesi olduğunu vurguladı.

baskent-emlak-konutlari-3

‘Örnek bir proje olacak’

Başkent Emlak Konutları’nın her açıdan beklentileri karşılayacağına ve Ankara’da örnek gösterilecek bir proje olacağına olan inancını dile getiren Kurum, “Projelerimizde ikamet eden vatandaşlarımızın hassasiyetlerine azami özen gösterdik ve hayatlarını kolaylaştırabilecek sosyal tesisleri, yeşil alanlar, parklar, okul ve cami alanlarını projelerimiz kapsamında geliştirmeye önem verdik” dedi

Hak sahiplerine 3+1 daireler

Projede kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine 98 ile 135 metrekare arasında değişen 492 adet 3+1 daire ayırdıklarını anlatan Kurum, “Projemizde 71 metrekarelik 1+1 konutlardan, 351 metrekareye ulaşan 6+1 dubleks konutlara kadar çok farklı konut alternatifleri bulunuyor” diye konuştu.

‘Gebze Emlak Konutları 3.Etap’ın hepsi satıldı’

Emlak Konut GYO’nun Kasım ayı satış rakamlarının yeni açıklandığını hatırlatan Murt Kurum, geçen ay Gebze Emlak Konutları 3.Etap’ın yoğun bir ilgi gördüğünü ve projenin neredeyse tamamının satıldığını söyledi. Şirketin kasım ayında 2 bin 205 bağımsız bölümün satışı gerçekleştirdiğini ifade eden Kurum, “Böylece yılın başından bugüne kadar toplam satış adedimiz 8.926 adete, satış değeri toplamımız ise 6,2 milyar TL’ye ulaşmış oldu. Gelinen bu noktada, inanıyorum ki, Emlak Konut olarak 2016 yılı için belirlemiş olduğumuz 7,6 milyar TL değerinde 11 bin bağımsız bölüm satışı hedefine artık biraz daha yakınız” şeklinde konuştu. Kurum Başkent Emlak Konutları projesinin de Emlak Konut GYO’nun Aralık ayında hedefine ulaşması konusunda katkı sağlayacağını söyledi.

ceceli-reklam

Son iki günde 4,5 milyar TL’lik proje açıkladı

Emlak Konut GYO’nun dün, Tariş Kooperatif Birlikleri ile İzmir Alsancak’ta, gelir paylaşımı modeline göre beraber proje geliştirmek üzere bir protokol imzaladığını hatırlatan Murat Kurum, yaklaşık 140 bin metrekare alan üzerinde İzmir için çok özel bir proje geliştireceklerini söyledi. Kurum, son iki günde açıklanan Başkent Emlak Konutları ve İzmir projelerinin toplam değerinin 4,5 milyar TL’ye ulaştığını açıkladı.

Mustafa Ceceli: Benim için duygusal bir yanı var

Projenin reklam yüzü Mustafa Ceceli de Ankara doğumlu olduğunu belirterek Başkent Emlak Konutları projesinin 1 kilometre ötesinde oturduğunu, bu yüzden projenin doğup büyüdüğü yerde olmasının duygusal bir yanı bulunduğunu anlattı.

‘Ben de alabilirim’

Projenin reklam filminin dün akşam itibariyle yayınlanmaya başladığını ifade eden Ceceli, Ama etkisi benim açımdan çok hızlı oldu. Sabah ekmek almaya gittiğim bakkal bile ‘dün akşam seni televizyonda reklam filminde seni gördük’ dedi. Hatta bazı arkadaşlarım arayarak projede nasıl yer alabileceklerini dahi sordu” diye konuştu. Ceceli projede yer almayı düşündüğünü de sözlerine ekledi.

Ayrıntılı fiyatlar için tıklayın

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler