Barış Kılıçarslan kimdir?

Satışçı, pazarlamacı ve turizmci kimlikleri ile öne çıkan Barış Kılıçarslan kimdir sorusunun yanıtı burada…

Mühendislikle başladığı öğrenim hayatını Barış Kılıçarslan işletme ile tamamladı. Bilkent Sport International Genel Merkezi’nde Müşteri İlişkileri ve Halkla İlişkiler bölümlerinde çalıştı, yöneticilik yaptı. Altı yıl boyunca Royal Caribbean International şirketinde Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Karayipler olmak üzere 24 ülkede müşteri ilişkileri, yiyecek içecek ve satış bölümlerinde çalıştı, yöneticilik yaptı.

Yurtdışı tecrübesi baskın

Miami’de Raidiance Of The Seas Royal Training Academy tarafından açılan eğitim programını tamamlayarak eğitmenliğe başlayan Barış Kılıçarslan Türkiye’ye dönerek “Sıcak Satış”, “Gayrimenkul Satışı” ve “Motivasyon” alanlarında RE/MAX Türkiye ve İzgören Akademi ile çalıştı. Kılıçarslan, Ahmet Şerif İzgören’den DVK, Anthony Robins’ten UPW, Jack Canfield’dan BTS ve NLP’nin kurucusu Richard Banler’dan Uluslararası NLP Uygulayıcısı eğitimlerini aldı.

Türkiye, Kuzey Amerika, Avusturya, Almanya, Yunanistan, Arjantin ve Romanya’da sunumlar yapan Kılıçarslan, 1.900 günden fazla eğitim ve seminerle 180’den fazla kuruma hizmet verdi, sunumlarına 350.000’nin üzerinde kişi katıldı.

Online eğitimler veriyor

“Satış, Motivasyon, Gayrimenkul Danışmanlığı ve Lüks Konut Satışı” üzerine Türkiye ve yurtdışında Türkçe ve İngilizce sunumlar gerçekleştiren Kılıçarslan, ayrıca online eğitimler de veriyor. Kılıçarslan‘ın programlarına katılımcı memnuniyetinin %97,4 olduğu belirtiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler