Bambi Latextra yatak ile yorgunluğa son

Bambi Yatak’ın yeni yatağı Latextra, mikro gözenekli ve esnek yapısıyla vücudun şekline kolaylıkla adapte olarak bedenin daha dinç olmasını sağlıyor.

Bambi Yatak’ın inovatif tasarımlarından Latextra, nefes alabilen hücre yapısıyla nem oranını dengeleyerek kullanıcısına derin uykunun tüm ayrıcalıklarını sunuyor.

Paket yay sistemi sayesinde hareket rahatlığı…

Kauçuktan üretilen hafif, yüksek mukavemetli bir madde olan lateksin kullanıldığı Latextra, 7 bölgeli delikli yapısı sayesinde vücudun farklı bölgelerini optimum seviyede destekliyor. Bu sayede omurga şeklinin korunmasını sağlayan Latextra, konforlu ve sağlıklı bir uykuyu beraberinde getiriyor. Tasarımındaki yayların birbirinden farklı torbalar içerisine yerleştirilmesiyle oluşan Latextra, bu özelliği sayesinde ses yalıtımı sağlıyor. Bu durum eşlerin uyku esnasında birbirinden etkilenme oranını azaltırken aynı zamanda vücudu yatak yüzeyine de eşit oranda dağıtıyor.

Kadifenin yumuşaklığını teninizde hissedin…

Yatağın kapitone kısımlarında kullanılan ve kuş tüyü süngerden daha yumuşak bir yapıya sahip HyperSoft sünger, dokusu sayesinde kullanıcılarını yumuşacık bir dokunuşla karşılıyor. Bu dokunuş sayesinde Latextra, kullanıcılarını kadife yumuşaklığının etkisiyle derin bir uykuya davet ediyor. Infinity yatak, eski yatağını getiren herkese 761 TL indirimli fiyatıyla 2.055 TL’den satışa sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler