Balkon, bahçe ve verandalarda Karoistanbul estetiği

Karoistanbul, özellikle mavi ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu desenleriyle balkon, bahçe ve veranda dekorasyonuna damgasını vuruyor.

Bir zamanların zarif zanaatlarından çiniciliği yeniden hayata döndüren ve sanatçı dokunuşu ile dünya çapında beğeni kazanan çini karolar üreten Karoistanbul, farklı kültürlerden esinlendiği orijinal tasarımlarıyla estetik açıdan dış mekan dekorasyonuna da benzersiz bir nitelik kazandırıyor.

Birbirinden çarpıcı renk ve desenler

Mimarların ve restoratörlerin projelerinde yer verdiği Karoistanbul çinileri, yeni konut projelerinin balkonları, villa bahçeleri ve verandaları ile yazlıklarda bahçe zeminlerine çarpıcı bir görsellik kazandırıyor. Çeşitli renklerle bezeli, farklı geometrik formlara ve desenlere sahip olan Karoistanbul çinileri, dış mekanlara damgasını vurmayı başarıyor. Balkon, bahçe, havuz başı ve verandalarda özellikle mavi ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu form ve desenlerden oluşan karo çiniler tercih ediliyor.

Farklı ölçülerde yüzlerce ürün

Karoistanbul, ideal estetik algıyı sağlamak amacıyla karo çinileri mekanların boyutlarına uygun olarak farklı ölçülerde tasarlıyor. Ölçüler arasında 20x20x1.8 cm, 20x23x1.8 cm, 30x30x2.5 cm, 30x35x2.5 cm, 40x40x3.2 cm, 10x20x1.8 cm, 10x20x1.6 cm, 25x25x2.1 cm gibi farklı boyutlar yer alıyor. Geleneksel motif ve desenlerden modern ve yenilikçi desen ve dokulara kadar yüzlerce farklı ürünü kullanıcıların beğenisine sunan Karoistanbul, 1000‘i aşkın kalıba sahip bulunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler