Balat İnci fiyatları 725 bin TL’den başlıyor

Balat İnci projesi Sedaş İnşaat tarafından Bursa Balat’ta inşa ediliyor. Projede fiyatlar 725 bin TL’den başlıyor, 1.5 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Sedaş İnşaat tarafından inşa edilen Balat İnci projesi Bursa Nilüfer'in Balat semtinde bulunuyor. Daire ve villalardan oluşan projede 21 bin metrekare alana inşa ediliyor. Projede toplam 154 konut yer alıyor. Bunların 144 adedi daire, 10 adedi de müstakil villa olarak tasarlandı.

12 bloktan oluşan projede konut tipleri 3+1 ve 4+1 olarak çeşitlendiriliyor. Alanları ise 169 ile 217 metrekare arasında değişiyor. Dairelerin net kullanım alanları 169 metrekare ile 195 metrekare arasında değişirken, villaların net alanları ise 217 metrekare olarak belirlendi. Balat İnci teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak açıklandı.

Villalar 900 bin TL!

Balat İnci fiyatları 725 bin TL'den başlıyor. 3+1 daireler 725 bin TL ile 765 bin TL arasında değişen fiyatlara satılırken; 4+1 villaların fiyatları 900 bin TL'den başlıyor, 950 bin TL'ye kadar yükseliyor.

İnci Balat projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness salonu, çocuk oyun alanları, mini golf sahası, sauna, karaoke odası, sinema odası, kafeterya ve yetişkin oyun salonu yer alıyor. Projede öte yandan her daireye iki araç kapasiteli kapalı otopark, güvenlik, jeneratör ve asansör imkanı yer alıyor. Otoparklardan, sosyal tesise ve dairelere direkt ulaşım imkanı sunulan projede otopark katında her evin kapalı bir deposu bulunuyor. Otopark sirkülasyon planı tek yönlü, ayrı giriş çıkışlı olan projede ayrıca elektrik kesintilerinde jeneratör direkt devreye giriyor.

Balat İnci

Akıllı evler, akıllı hayatlar!

Akıllı çözümlerle geliştirilen projede site yönetim ve kontrol sisteminin otomasyon çözümü, bariyer ve garaj kontrol sisteminin RF çözümü, bildirim ve uyarı sistemlerinin oluşturulması, IOS ve Android sistemlerle kontrol edilebilir otomasyon çözümleri, site ve daire otomasyon sisteminin kurulması akıllı bir hayat sağlıyor.

Doğaya ve çevreye saygılı olarak planlanan projede düşük su tüketimi sağlayan batarya ve armatürler, düşük elektrik tüketimli ankastre ürünler ve LED aydınlatma çözümleri, en ekonomik ısınma sağlayan kalorifer kazanları ve gerçek ısı yalıtımlı dış cephe ve pencereler bulunuyor.

Bursa Balat'tan ev almak kârlı mı?

Hürriyet Emlak Endeksi verilerine göre Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı olan Balat semtinden ev almak kesinlikle çok kârlı. Balat'ta satılık konutların ortalama metrekare satış fiyatı son bir yılda tam yüzde 27 oranında artış gösterdi. Balat'ta konut fiyatları metrekare bazında ortalama 3 bin 214 TL seviyesinde.

Nilüfer ilçesi genelinde ise konut fiyatlarındaki yıllık artış yüzde 18'i buluyor. Ortalama metrekare satış fiyatının 2 bin 174 TL olduğu Nilüfer'de kiralık konutlarda ise son bir yılda yüzde 14 oranında artış yaşandı ve metrekare ortalama kira fiyatı 11 TL oldu. Nilüfer'de amortisman süresi 17 yıl ortalamasında. Nilüfer aynı zamanda son bir ayda konut fiyatlarının en fazla arttığı ikinci Bursa ilçesi. Son bir ayda Gemlik'te konut fiyatları yüzde 4.2, Nilüfer'de yüzde 1.9, Yıldırım'da ise yüzde 1.8 artış gösterdi.

Bursa'nın en kısa amortisman sürelerine sahip ilçelerinde ise ilk sırada 17 yıl ile Nilüfer ve Osmangazi, ikinci sırada ise 19 yıl ile Mudanya bulunuyor.

Balat İnci İletişim

Adres: Balat Mah. Sıhhiye Cad. No:28 Nilüfer/Bursa
Telefon: 0224 243 17 16
Web site: http://www.balatinci.com
E-Mail: sedas@sedasinsaat.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler