Bahçelerin vazgeçilmez ikilisi

L’unica’nın Teak Seramik masası ve bünyesinde yer alan Belçikalı Oasiq’in Copenhagen sandalyesinin kombinasyonu bahçelerin ayrılmaz ikilisi olmaya aday.

Açık havanın keyfine keyif katan L’unica, 2017’nin en gözde tasarımlarından Teak Seramik masasını, çatısı altındaki Belçikalı bahçe mobilyaları markası Oasiq’in Copenhagen sandalyesi ile kombinleyerek bahçelerin ayrılmaz ikilisini oluşturuyor. Bahçelerde biriktirilen güzel anıların en yakın tanığı olan L’unica, karşı konulmaz bu kombinasyonla kahvaltılar, yemekler, atıştırma saatleri gibi keyif anlarında büyük rahatlık vaadediyor.

Açılır kapanır özelliği kalabalık sofraları taçlandırıyor

L’unica’nın İsviçre’den özel olarak getirdiği Teak Seramik masa, üzerinde İtalya’da dış mekan masalarına özel üretilmiş bir seramik barındırıyor. Ortasındaki güçlü çelik barı sayesinde 280 cm’e kadar açılabilme özelliğiyle kalabalık sofraları taçlandırıyor. Her türlü hava koşulunda formunda bozulma olmadan kullanılabilen Teak Seramik masa, çift açılır özelliği sayesinde ihtiyaç olduğu kadar büyürken, kullanılmadığı zamanlarda az yer kaplayarak mekandan tasarruf edilmesine imkan tanıyor.

Tik ağacı ve el dokuması kumaşları birleştiren Copenhagen sandalye

Oasiq’in klasik İskandinav mobilya tasarımından ilham alınarak kusursuz bir işçilikle dizayn edilen ve tik ağacı yüzeylerle el dokuması kumaşları birleştiren yeni sandalyesi Copenhagen, L’unica’nın Teak Seramik masası ile muhteşem bir uyum sağlıyor. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen Copenhagen sandalye, ergonomik yapısıyla yemek ve sohbet saatlerinin konforunu artırıyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler