Badısabah Bozoğlu Ağar’ın vefatına taziye yağdı

DYP genel eski genel başkanı ve İçişleri eski bakanı Mehmet Ağar’ın gelini Badısabah Bozoğlu Ağar’ın vefatına taziye yağdı.

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar'ın eşi Badısabah Ağar'ın 36 yaşında kansere yenilerek vefatı üzerine Türkiye'nin her yerinden başsağlığı ve taziye ilanları yağdı.

Babasının birtanesiydi

Badısabah'ın babası ve Bozoğlu İnşaat YKB Hasan Bozoğlu verdiği ilanda, "Babasının bir tanesi… Canımız, meleğimiz, biricik kızımız… Badısabah, … oğlun Mehmet'le ilelebet kalbimizdesin..." ifadelerine yer verildi.

Ailenin taziye ilanında da oğlu Mehmet Ağar, eşi Tolga Ağar, kader kardeşi Yasemin Ağar, anne ve babası Sevil - Hasan Bozoğlu, Emel - Mehmet Ağar, kardeşleri Berna-Çağlar, Dide Uğur Bozoğlu, yakın akrabaları Sevinç Kaya, Serpil Dikici, Hüner Özsoy ve Adnan Tığtaş gibi isimler yer aldı.

Merhume Ağar'ın vefatı için ilk günden Gezin - Ömer Üründül, Palmali Şirketler Grubu, Kemal-Umut Evingen, Müge-Selman Kızılaslan, Murat Öztürk ve Şedele - Duran Aileleri derin teessürlerini bildirdi.

Ebedi istirahatgâhı Zincirlikuyu Mezarlığı'nda Yasemin'in yanı oldu

Merhume, 5 Kasım 2016 tarihinde İstanbul Üsküdar Altunizade'deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nde öğleyi müteakiben kılınan namazdan sonra Zincirlikuyu Aile Kabristanı'nda toprağa verildi. Merhume Yasemin Ağar'da 1997'de Zincirlikuyu'da ebedi istirahatgâhına defnedilmişti.

ilan-2

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler