Ayla Çelik ve Gökhan Tepe Palladium AVM’deydi

Palladium Ataşehir’in Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlediği mini konser ve imza gününde Ayla Çelik ve Gökhan Tepe’nin ilk kez aynı sahneyi paylaştı.

Palladium Ataşehir, Sevgililer Günü'ne özel mini konserde Ayla Çelik ve Gökhan Tepe'yi ağırladı. Sanat hayatının 20. yılını kutlayan Gökhan Tepe ile Bağdat şarkısıyla en iyi şarkı ödüllerini toplayan Ayla Çelik bir ilke imza atarak 12 Şubat 2017 Pazar günü Palladium Ataşehir'deki Sevgililer Günü etkinliğinde aynı sahneyi paylaştılar. Romantizm rüzgarlarının estiği konserde hayranlarına imza dağıtıp bol bol fotoğraf çektiren sanatçılar, sohbet sırasında müjdeli haberler de verdi.

Birçok sanatçıya şarkılar yapan ama kendilerine albüm yapmaya fırsat bulamadıklarını söyleyen Ayla Çelik ve Gökhan Tepe ikilisi, en kısa zamanda kendileri için albüm yapacaklarını dile getirdiler.

Uzun yıllardır müzikal birliktelikleri ve olduğunu ve konservatuardan beri arkadaş olduklarını söyleyen ikili, "Neredeyse 7/24 beraberiz. Ancak sevenlerimizin karşısına birlikte çıkmamıştık. Bu bir ilk oldu. Yaz için birlikte sahne almak gibi bir planımız var.'' dediler.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler