Ucuz ev arayanlar dikkat!

Avrupa yakasında 500 bin TL’den ucuza ev alabileceğiniz 5 konut projesini açıklıyoruz. Ev almak için bütçesi 500 bin TL’yi aşmayanlar bu habere dikkat!

Adatepe Teras

İstanbul'da ucuz ev arayanlar için uygun olan Adatepe Teras projesi İstanbul Kağıthane'de bulunuyor. Çeliktepe Mahallesi'nde yer alan proje 82 konuttan meydana geliyor. 9 bin 248 metrekare alana kurulan projede iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire seçenekleri bulunuyor. Alanları 107 ile 128 metrekare arasında değişirken, fiyatları ise 430 bin TL'den başlıyor. Projede daireler hemen teslim durumda. Adatepe Teras projesi Büyükdere Caddesi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Sapphire AVM, Özdilek AVM, Kanyon AVM ve 4. Levent Metro Durağı'na oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Adatepe Teras

Avenue İstanbul

Avenue İstanbul projesi Gül İnşaat konut projelerinden biri. İstanbul Büyükçekmece'de inşa edilen proje 2019 yılının Aralık ayında tamamlanacak ve konut teslimleri yapılacak. 30 bin 660 metrekare alana inşa edilen 436 konutluk projede konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon olarak planlandı. Alanları 89 ile 187 metrekare arasında değişiyor. Avenue İstanbul fiyatları ise 443 bin TL'den başlıyor. Proje TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'ne yakın mesafede, Barış Akçakaya Hatıra Ormanı'nın eteklerinde yükseliyor. Proje, İstanbul Avrupa yakasında ucuz ev arayanlar için alternatif oluşturuyor.

Avenue İstanbul

MCG Panorama

Ucuz ev arayanlar için uygun olan bir diğer proje MCG Panorama projesi MCG İnşaat Gayrimenkul'ün projesi. İstanbul Büyükçekmece'de inşa edilen projede teslimler bu yıl sonunda yapılacak. İki oda bir salon dairelerden meydana gelen projede toplam 36 konut bulunuyor. 2 bin 392 metrekare alana inşa edilen MCG Panorama fiyatları 265 bin TL'den başlıyor. Yunus Emre Caddesi üzerinde, E-5'e paralel bulunan proje, Kiptaş Mimar Sinan Evleri'nin karşı çaprazında bulunuyor.

MCG Panorama

Livera Suites

Livera Suites projesinin ikinci etabında satışlar başladı. 2018 yılının Kasım ayında teslimlerin yapılacağı projede daire fiyatları 465 bin TL'den başlıyor. Fimar Yapı'nın inşa ettiği projede 41 daire yer alıyor. Proje bin 400 metrekare alana kuruluyor. Bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon seçeneklerin bulunduğu Livera Suites projesinde konutların alanları 60 metrekareden başlıyor 180 metrekareye kadar çıkıyor. Ucuz ev arayanlar bu projeyi inceleyebilir.

Livera Suites

Serenity Cadde

Serenity Cadde projesi Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Halkalı'da inşa ediliyor. 180 konutun yer aldığı projede fiyatlar 320 bin TL'den başlıyor. 5 bin metrekare alana inşa edilen projede iki oda bir salon ve üç oda bir salon seçenekler bulunuyor. Alanları 78 metrekare ile 135 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projedeki teslim tarihi ise Nisan 2019 olarak belirlendi.

Serenity Cadde

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler