Avlu Torbalı fiyatları 235 bin TL’den başlıyor

Avlu Torbalı projesi İzmir Torbalı’da Sürmeli GMG ve Nurem İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projede daire fiyatları 235 bin TL’den başlıyor.

Nurem İnşaat ve Sürmeli GMG tarafından İzmir Torbalı'da inşa edilen Avlu Torbalı projesi daire ve ofislerden oluşan yeni bir proje. 17 bin metrekare alana inşa edilen projede 237 daire yer alıyor. Avlu Torbalı fiyatları 235 bin TL'den başlıyor ve 406 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Avlu Torbalı projesinde daire tipleri bir oda bir salon ve iki oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor. Avlu Torbalı teslim tarihi ise ofis blokları için Mayıs 2019, konut blokları ise Haziran 2019 olarak öngörülüyor.

Altı blok halinde inşa edilen projede konutların yanı sıra 233 adet de ofis yer alıyor. İzmir - Aydın Otoyolu'na, yeni İstanbul otoyoluna, yeni devlet hastanesine ve adliyeye çok yakın konumda yer alan proje aynı zamanda İzmir'e 30 kilometre, havalimanına 20 kilometre, İZBAN'a ise yürüme mesafesinde bulunuyor. Yeni devlet hastanesinin karşısında ve adliye binasının yanında yer alan proje Bayındır ve Ödemiş ilçelerinin İzmir ile bağlantı yolu güzergahında yer alıyor.

Avlu Torbalı

Ofis hizmetleri!

Torbalı Avlu projesinde yer alan ofislerde resepsiyon hizmeti, her katta üç adet ortak kullanımlı toplantı odaları, her ofise özel arşiv depolama alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, temizlik hizmeti bulunuyor.

Projedeki büyük ofis tiplerinin brüt alanı 58 metrekare, net alanı ise 42 metrekare. Küçük tip ofislerin brüt alanı 42 metrekare, net alanı 30 metrekare. Loft ofis tiplerinin brüt alanı ise 128 metrekare, net alanı 92 metrekare. Projenin çarşı alanının ise içerisinde restoran, kafe, süpermarket ve 100'e yakın mağaza bulunuyor. Bu proje Torbalı bölgesinin ilk alışveriş konseptli yapısı olacak.

Torbalı'dan ev almak kârlı mı?

İzmir Torbalı'dan ev almak kârlı mı? sorusunun cevabı Hürriyet Emlak'ta yer alıyor. Hürriyet Emlak endeksine göre Torbalı'da konut fiyatları son bir yıl içerisinde tam yüzde 24 oranında artış gösterdi. İlçede ortalama metrekare fiyatı bin 611 TL'ye ulaştı. İzmir geneli ortalamasıyla Torbalı kıyaslandığında Torbalı daha kârlı görünüyor. Öyle ki, İzmir'de ortalama fiyat son bir yılda yüzde 12 oranında artış gösterdi. Ortalama konut fiyatı ise 2 bin 625 TL'ye ulaştı. Kiralık konutlarda ise kiralık konut fiyatı son bir yılda yüzde 5 arttı ve metrekare bazında ortalama fiyat 12 TL oldu. İzmir genelinde amortisman süresi ise 18 sene.

Avlu Torbalı İletişim

Adres: Torbalı Mah. 5125. Sok. Torbalı/İzmir
Telefon: 0532 111 28 58
Web site: http://www.avlutorbali.com/
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler