Avi Alkaş inşaat ve emlak zirvesi yapacak

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, inşaat sektörü için uluslararası zirve yapıyor. Proje kısa süre içinde açıklanacak.

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul ve yönetim danışmalık firması Alkaş’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, sonunda inşaat sektörüne çok kalıcı bir katkıda bulunuyor.

AVM’lere yönetim danışmanlığı yapan, marka karmalarını hazırlayan, markaların gelişim süreçlerine önemli katkılarda bulunan ve Türkiye’nin trendsetterleri arasında yer alan Alkaş, bu zaman kadar yön verdiği gayrimenkul sektöründeki etkinliğini büyütüyor.

Gelen bilgilere göre sektörün 360 derece tüm alanlarına hitap eden, ulusal ve uluslararası niteliğe sahip bir zirve olacak. Ulusal nitelikteki zirve etkinliği uluslararası iş bağlantılarına kapı aralayacak. Tüm alanları kapsayan çalışmanın detayları açıklandıkça emlaknews.com.tr'de yer alacak. Kapsam ve içerik alanında yenilikçi bir yüzü olan organizasyonun kısa süre içinde tanıtımının yapılması bekleniyor.

Gayrimenkul sektöründe olduğu kadar perakendede de aktif bir oyuncu olan Alkaş, başında bulunduğu Alkaş ve JLL ile kendi alanlarında dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan MİPİM ile perakende fuarı olan MAPİC’ın Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Türkiye’nin tanıtımı ve marka şehirlerinin oluşmasında önemli bir yere sahip olan Alkaş, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi sırasında da fizibiliteyi ve verimliliği etkileyen faktörleri belirliyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler