Avenue İstanbul fiyatları 443 bin TL’den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece’de inşa edilen Avenue İstanbul projesinde daire fiyatları 443 bin TL’den başlıyor. Proje 2019 yılının sonunda tamamlanacak.

Lansman öncesi satışlara başlanan Avenue İstanbul projesi Gül İnşaat konut projelerinden biri. İstanbul Büyükçekmece'de yükselen proje 30 bin 660 metrekare alana kuruluyor. Projede toplam 436 daire var. Konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon olarak planlandı. En küçüğü 89 metrekare en büyüğü ise 187 metrekare. Avenue İstanbul teslim tarihi ise Aralık 2019 olarak belirlendi.

Alışveriş merkezi bir adım uzaklıkta

Avenue İstanbul, Gül İnşaat'ın diğer pek çok projesi gibi alışveriş merkezinin üst katlarına konut blokları konumlandırılmış şekilde inşa ediliyor. Projede tpolam 2 blok var. Bu bloklar 22 kattan meydana geliyor. Projede 1+1'ler 89 metrekare, 2+1'ler 139 ile 156 metrekare arasında, 3+1'ler ise 187 metrekare olarak tasarlandı.

Avenue İstanbul

Avenue İstanbul fiyat listesi

Avenue İstanbul fiyat listesine gelince; satılık 1+1 daireler 443.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 631.000 TL ile 1.000.000 TL arasında değişen fiyatlarla, 3+1 daireler ise 900.000 TL ile 1.000.000 TL arasında farklılık gösteren fiyatlarla satılıyor.

Projede kafelerin ve restoranların bulunduğu alışveriş merkezi evlerin hemen altında konumlanacak.

Büyükçekmece yeni konut projeleri arasındaki yerini alan İstanbul Avenue projesi TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'ne yakın mesafede bulunuyor. Proje Barış Akçakaya Hatıra Ormanı'nın eteklerinde yükseliyor.

Büyükçekmece'ye konut yatırımı yapmak mantıklı mı?

Büyükçekmece'deki konut fiyatları bir yılda yüzde 12 arttı. Hürriyet Emlak Endeksi'nden edinilen verilere göre kiralık konut fiyatları ise bir yılda yüzde 6 oranında artış gösterdi. Bölgedeki amortisman süresi ise 22 yıl.

Gül İnşaat'ın satışı devam eden projeleri ise Küçükçekmece'de inşa edilen Özgür Residence, Beylikdüzü'nde bulunan Kalekent, yine Beylikdüzü'ndeki Nursan Konakları, Güneşli'deki Güneşlipark, Başakşehir'deki İşbatı, Beykent'teki Alto Casa Residence, Beykent'teki Kübist Park Residence, Eyüp'deki Eyüp Park ve Beylikdüzü'ndeki Kavaklı Konakları. Şirket ayrıca Capacity AVM, Flyinn Avm, Skyport Residence, Avcılar Park, Pelican Hill Residence, Historia AVM, Costa Residence, Rose Marine, Villa Mare, Ataköy Suit, Yasemin Konakları, Vista Residanza, Metroport, Hilal Konakları gibi projelerin de inşaatını tamamladı.

Avenue İstanbul İletişim

Adres: Cumhuriyet Mah. Gürpınar yolu Cad. No:1 Büyük Çekmece/İstanbul
Telefon: 444 43 28
Web site: http://www.avenueistanbul.com/
E-Mail: info@gulinsaat.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler