Atabek Konutları Silivri’ye geliyor!

İstanbul Silivri’de yeni bir proje yükseliyor: Atabek Konutları! 336 adet konutun yer alacağı proje 2020 yılının Haziran ayında tamamlanacak.

Can İthalat İhracat ve Pazarlama tarafından İstanbul Silivri'de inşa edilecek olan Atabek Konutları projesi 336 konuttan oluşan yeni bir proje. Silivri konut projeleri arasındaki yerini alan projede konutların yanı sıra dükkanlar da bulunuyor.

Atabek Konutları projesi 17 bin 583 metrekare alana kuruluyor. İnşaat alanı 54 bin 565 metrekare olan projede bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon konut seçenekleri yer alıyor.

Atabek Konutları teslim tarihi Haziran 2020 olarak açıklandı. Proje 5 katlı 8 blok halinde inşa ediliyor. Bu blokların toplam alanı 7 bin 100 metrekare. 336 konutun yanı sıra 2 adet dükkan yer alıyor. Projede konut dağılımına bakacak olursak; 8 adet 1+1, 272 adet 2+1, 56 adet 3+1 daire bulunuyor. Atabek Konutları fiyatları ise henüz açıklanmadı. Gelişmeleri www.emlaknews.com.tr'den takip

Atabek Konutları'nda konutların ve dükkanların yanı sıra sosyal tesis, kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar odası yer alıyor.

Silivri nasıl bir yer?

İstanbul Silivri'de yaz kış yaşamak ya da sadece yazlık sahibi olmak mümkün. İstanbul'da denize girilebilen yerler arasında bulunan Silivri, aslında bir anlamda Trakya'nın da girişi. İlçede yazın nüfus üçe katlanıyor. İstanbul'a yakınlığı özellikle yazlıkçılar tarafından çok tercih ediliyor. Silivri'de görülmesi gereken yerler arasında Mimar Sinan Köprüsü bulunuyor. Bu köprü eski İstanbul - Edirne yolunun önemli bir geçit noktasında yer alıyor. Bu köprü daha önceleri trafiğe açıktı fakat 2006 yılında kapandı.

Silivri'de gezilecek yerler arasında bulunan bir diğer yapı da Silivri Kalesi. Bunun dışında Boğluca Köprüsü. Piri Mehmet Paşa Külliyesi, Hacı Pervane Türbesi, Yoğurthane Binaları, Kurfallı Değirmen Binası, Alipaşa Camii, Değirmenköy Eski Camii, Fatih Camii, Çantuğa Rum Kilisesi, Germiyan Rum Kilisesi, Alibey Çeşmesi, Selimpaşa İkizli Çeşme gibi yerleri de görmenizi tavsiye ederiz.

Atabek Konutları İletişim

Adres: Alibey Mah. Silivri/İstanbul
Telefon: 0212 659 97 66
Web site: http://www.canithalat.com
E-Mail: info@canithalat.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler