Asfor Kartal fiyatları 366 bin TL’den başlıyor

Avva İnşaat tarafından İstanbul Kartal’da inşa edilen Asfor Kartal projesinde daire fiyatları 366 bin TL’den başlıyor. Proje yıl sonunda tamamlanacak.

Asfor Kartal projesi Avva İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da inşa ediliyor. Anadolu yakası konut projeleri arasında yer alan bu proje 3 bin metrekare alana inşa ediliyor.

77 konuttan meydana gelen projede satışı süren yalnızca bir oda bir salon evler bulunuyor. Bu evlerin alanları ise 77 ile 85 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede ayrıca iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon daire tipleri de yer alıyor. Konut dağılımına bakacak olursak; 20 adet 1+1, 21 adet 2+1, 32 adet 3+1 ve 4 adet de penthouse daire bulunuyor.

29 katlı tek blok halinde inşa edilen projede konutların yanı sıra dükkanlar da yer alıyor. Projedeki dükkan sayısı ise üç ile sınırlandırıldı. Toplam ticari alan büyüklüğü bin 200 metrekareyi buluyor. Projenin inşaat alanı ise 17 bin metrekare.

Asfor Kartal

Teslimler için geri sayım!

Asfor Kartal projesinde sona gelindi. İnşaat bu yıl sonu tamamlanacak ve konut teslimleri yapılacak. Asfor Kartal fiyatları ise 366 bin TL'den başlıyor, 600 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Projede otopark imkanı, spor alanları, yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projedeki daireler ise üç metrelik tavan yüksekliğiyle dikkat çekiyor.

Ulaşım kolaylığı

360 derece panoramik bir manzara sunan projede kulenin en güzel köşesine fitness salonu yerleştirildi.
Ulaşımı kolay projeler arasında yer alan Asfor Kartal, E5 Metro hattı durağına 1 kilometre, Kartal sahil yoluna 2 kilometre, Kartal Yat Limanı'na 3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 kilometre, Maltepe Park AVM'ye 6 kilometre, Yavuz Selim  Devlet Hastanesi'ne ise 1 kilometre mesafede yer alıyor.

Kartal Asfor projesinde konutlar merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılacak. Bina içi ortak alanların tasarımı, bina etrafı bahçe ve yaya yollarının aydınlatmaları ve peyzaj düzenlemeleri projeye ve yönetim planına uygun olarak yapılıyor. Araç ve yaya yollarının altyapıları, kanalizasyon, su ve drenaj sistemleri oluşturuluyor.

Asfor Kartal İletişim

Adres: Yıldız Cad. No:13 Kartal/İstanbul
Telefon: 444 7 505
Web site: http://www.asforkartal.com/
E-Mail: info@asforkartal.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler