Ariva Yaka 2, Haziran’da teslim!

Ariva Yaka 2 projesi Bodrum Ortakent’te bulunuyor. Projede teslimler için geri sayım başladı.

Ariva Yaka 2 projesi Ariva İnşaat tarafından Bodrum Ortakent, Yakaköyü'nde yaşama geçiyor. 12 villadan meydana gelen projede üç oda bir salon ve dört oda bir salon konut seçeneği bulmak mümkün. Konutların alanları ise 200 ile 264 metrekare arasında değişiyor.

Teslime geri sayım

Haziran 2017'de teslimlerin başlayacağı projede müstakil tek katlı villalar bulunuyor. 3+1 villalar 200 metrekare, 4+1 villalar ise 230 ila 264 metrekare büyüklüğe sahip.

Akıllı ev sistemiyle donatılan villalar Bodrum'da akıllı ev arayanlara alternatif sunuyor. Projede satılık üç oda bir salon villaların fiyatları 1 milyon 380 bin TL. Satılık dört oda bir salon villaların fiyatları ise 1 milyon 590 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 740 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede tüm evler müstakil havuzlu ve bahçeli. Projeden ev almak isteyenler yüzde 30 peşinat ödeyerek 18 ay vade farksız taksit imkanından faydalanabiliyor.

Ariva Yaka 2 nerede?

Proje, Bodrum'un yeni yerleşim bölgelerinden biri olarak sayılabilecek Ortakent'te inşa ediliyor. Projeden TED Bodrum Koleji sadece 500 metre uzaklıkta. Bodrum Golf Kulübü'ne 1 kilometre mesafedeki Ariva Yaka 2, Acıbadem Hastanesi'ne 2 kilometre, Midtown AVM'ye 3 kilometre, Kipa ve Metro'ya 3 kilometre, Ortakent Yahşi Plajı'na 8 kilometre, Palmarina Yalıkavak'a 9 kilometre, Bodrum Marina'ya ise 11 km mesafede yer alıyor.

Ariva Yaka 2 İletişim Bilgileri

Ariva Yaka 2 Adres: Yakaköyü bölgesi Çilek Caddesi Ortakent-Bodrum/Muğla
Ariva Yaka 2 Telefon: 444 8 480
Ariva Yaka 2 Web site: http://www.arivainsaat.com/
Ariva Yaka 2 E-Mail: info@arivainsaat.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler