AOÇ, Yenimahalle’de depo, Etimesgut’ta kule alanı kiraya verecek

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Yenimahalle’de bir depo ile Etimesgut’ta GSM baz istasyonu alanını kiraya vermek üzere iki farklı ihale düzenliyor.

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü'nün Yenimahalle'de kiraya vereceği depo, 938 metrekaresi kapalı, 2 bin 552 metrekaresi açık olmak üzere toplam 3 bin 490 metrekarelik lir alandan oluşuyor. 10 yıl için geçerli olması planlanan ihalede tahmini fiyat aylık 21 bin lira, geçici teminat 75 bin 600 lira olarak belirlendi. İhale3 Ağustos 2016 tarihinde saat 14.00'te A.O.Ç. Müdürlüğü İdare Binası'nda yapılacak.

Etimesgut'a depo yapılacak

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü'nün yapılacağı ikinci ihalede de Etimesgut Türk Kızılayı Caddesi üzerindeki Koşu Yolu Parkı içerisinde 100 metrekarelik bin alanı GSM baz istasyonu kulesi kurulmak üzere kiraya veriyor.

İhalede zarflar açıldıktan sonra evrakları tamam olan iştirakçiler arasından tahmini fiyat üzerinden açık artırmaya gidilecek. Bey yıllığına yapılan kiralama ihalesinde tahmini fiyat 65 bin lira, geçici teminat 10 bin lira olarak açıklandı. Bu ihale de yine A.O.Ç. Müdürlüğü İdare Binası'nda 2 Ağustos 2016 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

Depo ihalesinin detayları

Kule alanı ihalesinin detayları

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler