Antares Yemek Odası hayata eşlik ediyor

Bir evin en özel köşesi Antares Yemek Odası çevresinde şekillenen akşam yemeklerinin ve pazar kahvaltılarının buluşma noktasıdır.

Loda Mobilya, bir mobilyadan çok daha fazlasını üreterek insanların yaşamlarına dokunuyor. Antares Yemek Odası ile evin buluşma noktası yemek odalarında, birlikte olduğunuz anlara eşlik ediyor.

Rose metal ve mermerin mükemmel uyumu…

Rose metalin romantik enerjisini davet sofralarında bir yıldıza dönüştüren Antares Yemek Odası, her biri özenle hazırlanmış detaylarıyla ilham veriyor. Alışılmışın dışında kalan tasarımı ile fark yaratan Antares, karakteristik dokusuyla öne çıkan mermeri göz alıcı bir şıklıkla kullanıyor. Rose metal ve mermer gibi iki farklı dokunun güçlü birlikteliği ile hayata geçirilen Antares, iddialı ve bir o kadar da huzurlu bir ortam yaratıyor.

İsmini ve takımda tercih edilen kulp stilini gökyüzünün ihtişamlı yıldızı Antares’ten alan tasarım, güçlü görsel ögeleriyle bu ihtişamı destekliyor. Takımın en özel parçası olan masa, beyaz mermer tablasıyla dikkat çekerken, masanın ayaklarında tercih edilen fütüristik yorum, Antares’e güçlü bir imza bırakıyor.

Modern ve retro izler taşıyan sandalyeler, masanın ayağıyla uyumlu bir denge yakalarken, oturma alanlarında kullanılan soft kumaş desenleri, rose metale şık bir gönderme yapıyor. Antares Konsol ise ilhamını aldığı yıldızın simgesini resmeden kulpları ve kapaklarda kullanılan optik geçişler ile iddialı bir kompozisyon yaratıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler