Antalya Real Estate & Investeurasia 23 Haziran’da kapılarını açacak

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan olan Antalya Real Estate & Investeurasia Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden yaklaşık 1000 VIP ziyaretçi buluşturacak.

23-26 Haziran 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da bu sene ilk kez yapılacak Antalya Real Estate & Investeurasia fuarı; 3 holde, 12 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek. Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden yaklaşık 1000 kişilik VIP ziyaretçi grubunun ziyaret etmesi beklenen fuarIn ziyaretçi çalışmalarının %90’lık kısmı yabancı alıcılara ve yatırımcılara yönelik yapılıyor

Otellerden yabancı misafirler davet edilecek

Ayrıca, fuar için Antalya’da A sınıfı oteller ile özel ziyaretçi çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda; fuar süresince her gün otellerden fuar alanına özel seçilmiş Arap, Rus, Alman, İngiliz ve daha birçok ülkeden yabancı misafirlerin getirilmesi planlanıyor.

Belediye ve bakanlıklar destekliyor

Doğa Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar için dünyanın her kıtasından uçak seferleri düzenlenen Antalya'nın seçilmesindeki en önemli nedenlerden biri olarak, kenti geçen yıl 12 milyon 66 bin yabancının ziyaret etmesi gösteriliyor. Fuar, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Emlak Konut GYO gibi pek çok önemli kurum ve kuruluş tarafından da destekleniyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler