Ant Yapı GYODER’in kampanyasına 3 proje ile destek verdi

Ant Yapı, GYODER’in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerini dahil etti.

Ant Yapı, ağustos ayındaki ilk kampanya da olduğu gibi bu kez de Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına teslime hazır üç projesiyle katılıyor. Bun göre, Ant Yapı’nın Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence projelerinde yüzde 20 peşinatla, 60 ayda sıfır faiz, 240 ayda ise yüzde 0,79 faiz oranı uygulanacak. Kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek.

Anthill Residence

Boğaziçi ve Haliç'in panoramik manzarasına sahip olan Anthill Residence, 54 katlı iki kuleden oluşuyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daireleri birleştirerek 5+1’e kadar farklı daire tipleri elde etmek mümkün. Sosyal tesisler, kapalı otoparklar, depolar ve teknik mahallerin yanısıra butik çarşının yer aldığı Anthill’de açık kapalı spor alanları, kapalı kayak pisti, yüzme havuzları, fitness center ve spa gibi sosyal imkanlar mevcut.


Antteras

Beylerbeyi sırtlarında, Kirazlıtepe-Küplüce sınırları içerisinde inşa edilen Antteras,muhteşem boğaz manzarasıyla dikkat çekiyor. Ahşap evlerden oluşan bir semti andıran ve dört farklı tip bloktan oluşan projede toplam 88 konut yer alıyor. 8 bin 500 metrekaresi sosyal alanlara ayrılan projede panoramik manzaralı kafeterya, restoran, lounge, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, spa & fitness merkezi, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun ünitelerinin bulunduğu bir çocuk parkı da yer alıyor.

Antasya Residence

Ümraniye'de inşa edilen Antasya Residence ise 50 dönümlük bir arsada konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşuyor. 42 katta 617 bağımsız bölümün yer aldığı projede konut bloğunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor.
İletişim bilgileri

0216 630 68 68
www.anthillresidence.com
www.antasya.com.tr
www.antteras.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler