Altınoran'da fiyatlar 358 bin 615 TL'den başlıyor

Sinpaş Altınoran'da daireler 358 bin 615 TL'den başlayan fiyatlarla, 36 ay vade farksız taksit imkanı, yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunuluyor.

Sinpaş Yapı’nın Çankaya Oran’da, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi’nin yanı başında 150 bin metrekare alan üzerinde yükselen Altınoran'da yaşam başladı. Toplam 474 konut bulunan Altın Kuleler'in birincisinde teslimler Nisan itibariyle yapılırken, ikinci kulede ise Eylül ayında gerçekleşecek.

Fiyatların 358 bin 615 TL ile 3 milyon 488 bin 995 TL arasında değiştiği projede 36 ay vade farksız taksit imkanı, yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Ayrıca hemen teslim dairelerin peşin alımlarında yüzde 75'ine kadar Sinpaş'ın özel banka kredisi oranlarından 120 aya kadar yararlanma imkanı bulunuyor. Altınoran'da daire büyüklükleri ise 81 metrekare ile 498 metrekare arasında değişiyor.

Türkiye’nin temalı en büyük konut projelerinden biri

Altınoran’daki home office yaşantısının ayrıcalıkları ve yatırım kazancının yanı sıra sağladığı sosyal olanakların zenginliği de yatırımcıların dikkatini çekiyor. Kulelerin altında yer alan önemli lezzet markaları, cafelere ve ünlü markalara ev sahipliği yapan AVM, Sports International, her mevsim kayak yapma imkanı sağlayan Snowland, metrelerce yükseklikteki ip parkuru, şeffaf tırmanma parkuru ile macera ve heyecanı bir arada sunan ExtremeLand, gökyüzünde yürüyormuş hissini yaratan Skywalk gibi sosyal donatıları projeyi diğerlerinden ayırıyor.

Ayrıca projde bulunan teleferikle 100 bin kök bitkinin dikildiği restorasyon alanına inilebiliyor. Bütün bu artıların haricinde kanallara, köprülere, sandalla gezilebilen göllere, iskelelere, adalara ve avlulara sahip Altınoran’ın merkezinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda gösteriler ve konserler gerçekleşiyor.

Türkiye’nin temalı en büyük konut projelerinden Altınoran, konumu açısından da Ankaralılar tarafından ilgi görüyor. Altınoran, Ankara’nın güney aksını oluşturan Konya Yolu üzerinde yükseliyor.

İletişim bilgileri

www.sinpasaltinkuleler.com

444 1974

Altınoran Mah., Turan Güneş Bulvarı, Galip Erdem Cd. No:54, 06550 Oran / Çankaya/Ankara

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler