Altınbaşak Doğa Pursaklar’da yükseliyor

Ankara’nın Pursaklar İlçesinde hayata geçirilen Altınbaşak Doğa projesinde fiyatlar 420 bin TL’den başlıyor. Projede teslimler Temmuz 2019’da yapılacak…

İmar İnşaat güvencesiyle Ankara Pursaklar Saray ilçesinde hayata geçirilen Altınbaşak Doğa konut projesi 6 bin 695 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Tek blok halinde hayata geçirilen Altınbaşak Doğa konut projesinde 63 konut yer alıyor. Tamamı 4+1 dairelerden oluşan konut projesinde dairelerin tamamı 190 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Bodrum+zemin kat+16 normal kattan oluşan Altınbaşak Doğa projesi butik konseptte tasarlanıyor.

Altınbaşak Doğa fiyatları 420 bin TL'den başlıyor 640 bin TL’ye kadar yükseliyor. Temmuz 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Altınbaşak Doğa projesinde daireler akıllı ev sistemi ile tasarlanıyor.

Her dairenin 2 balkonlu olarak tasarlandığı Altınbaşak Doğa konut projesi zengin sosyal olanakları ile de dikkat çekiyor. Altınbaşak Doğa projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, her daireye birer adet açık ve kapalı otopark, fitness salonu, bay-bayan etkinlik salonu, basketbol sahası, futbol sahası, playstation alanı, masa tenisi, mini sinema salonu, kapalı çocuk oyun alanları, etkinlik alanı, bekleme odası, botanik göl ve çevresinde yürüyüş yolları, mescit, kamelyalar, botanik park ve yeşil alan yer alıyor.

İletişim bilgileri

Adres: Şehit Ahmet Edem Cad. No:32/E Saray Pursaklar/ANKARA
E-mail: info@imarinsaatemlak.com
Telefon: 0312 393 01 11
Web Sitesi: http://imarinsaatemlak.com/v2_Altinbasak-Doga.html


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler