Altın Emlak Suudi Arabistan’da

Suudi Arabistanlı girişimciler Omar Mohammed ve Tarek Hamze ile master franchise anlaşması imzayayan Altın Emlak, bu ülkedeki ilk ofisini Cidde’de açtı.

Altın Emlak, Suudi Arabistan’ın önde gelen girişimcileri Omar Mohammed ve Tarek Hamze ile master franchise anlaşması imzaladı. Bu anlaşmaya göre, Altın Emlak’ın Suudi Arabistan Master Franchise’ı olan girişimciler, hem Arap yatırımcıların Türkiye’deki gayrimenkul alım-satım, kiralama ve mülk yönetimi hizmetlerini gerçekleştirecek hem deTürkiye’deki vatandaşların Cidde, Mekke, Medine gibi önemli merkezlerinde konut, devre mülk, arsadan ve işyeri gibi gayrimenkul taleplerine yanıt verecek.

İlk temsilcilik Cidde’ye

Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun Cidde’de açılan Altın Emlak’ın Suudi Arabistan’da faaliyete başlayan ilk Türk emlak zinciri olduğunu belirterek yabancı müşterilerin Türkiye’deki emlak taleplerine yanıt vermek kadar Türk yatırımcıların da Arap ülkelerindeki yatırımlarına yön vermenin önem taşıdığını vurguladı. Son dönemde Türkiye’ye yönelen Arap sermayesinin bu bölgede Altın Emlak’ın Suudi Arabistan Temsilciliği ile doğru kanala ulaşacağını anlatan Erilkun, “ Yatırımcılar ülkemizdeki yatırımlarını tüm Altın Emlak Temsilcilikleri kanalıyla güvenle ve profesyonelce

Cidde’deki kadroya eğitim verilecek

Altın Emlak Suudi Arabistan Master Temsilciliği, Badawood Group güvencesiyle Suudi Arabistan’da Cidde’nin yanı sıra Mekke, Medine gibi merkezlerindeki devre mülk projelerinde de faaliyet gösterecek. Aynı zamanda Hac ve Umre dönemlerinde kiralama ve satın alma hizmetleri sunacak. Hakan Erilkun, bu amaçla kadronun oryantasyon eğitimleri için nisan ayında Cidde’ye gidecek. Erilkun Cidde’deki tüm kadroya pazarlamadan iletişime, ülkelerarası mevzuattan sistemin etkin kullanımına dair kapsamlı bir eğitim verileceğini kaydetti.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler