Almila Kuleleri fiyatları 500 bin TL’den başlıyor

Almila Kuleleri projesi Ankara Keçiören’de yükseliyor. Projede daire fiyatları 500 bin TL seviyelerinden başlıyor…

Almila Kuleleri projesi Ankara Keçiören'de inşa edilen bir proje. Keçiören konut projeleri arasındaki yerini alan Almila Kuleleri projesi 6 bin 627 metrekare alana inşa ediliyor. Projede 71 daire var. Bu dairelerin teslimatı Ağustos 2017'de yapılacak.

Özdemir İnşaat tarafından iki blok halinde inşa edilen Almila Kuleleri projesinde tüm daireler dört oda ve bir salondan oluşuyor. Ayrıca hepsi 180 metrekare büyüklükte. Almila Kuleleri'nde satılık daire fiyatları 500 bin TL'den başlıyor ve 650 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Almira Kuleleri

Radya temel sistemiyle inşa edilen iki bloklu projede nizamiyeli tek giriş bulunuyor. Ayrıca projede çevre aydınlatması, bina aydınlatması, ısı yalıtımlı dış cephe, jeneratör sistemi, otomatik su hidrafor sistemi, çelik su deposu gibi özellikler bulunuyor.

Projenin sosyal donatı alanlarında ise çocuk oyun alanı, basketbol sahası, yürüyüş yolu, çardaklar mevcut. Dairelerde ise çelik kapı, ahşap mobilyalı iç kapılar, granit yer ve duvar seramikleri, hilton lavabo, duşa kabin, vestiyer, merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi, ankastre mutfak, giyinme odası, ithal duvar kağıdı, renkli görüntülü diafon sistemi, tavanlarda led ışıklı asma tavan detayları, hollerde gece aydınlatma sistemi ve merkezi uydu sistemi yer alıyor.

Almila Kuleleri İletişim

Adres: Sancaktepe Mah. 1610. Sok. No:25 Keçiören/Ankara
Telefon: 0543 405 20 18 – 0312 326 15 16
Web site: http://almilakuleleri.com
E-Mail: info@ozdemirltd.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler