Akzirve Zeytinburnu Ambarlar geliyor!

Akzirve Gayrimenkul’ün yeni projesi Akzirve Zeytinburnu Ambarlar için düğmeye basıldı. Projenin detayları çok yakında açıklanacak.

Akzirve Zeytinburnu Ambarlar projesi Akzirve Gayrimenkul'ün yeni projesi. İstanbul Zeytinburnu'nda yükselecek olan projede tam bin 850 adet konut yer alacak. Bu dev projede ayrıca ofis ve dükkanlar da bulunacak.

Ambarlar Akzirve Zeytinburnu projesinde bulunan konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor.

Akzirve Ambarlar projesinin inşaatı önümüzdeki Kasım ayında başlayacak. İnşaatın 2020 yılında tamamlanarak konut teslimlerinin yapılması planlanıyor. Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projenin inşaat alanının yüzde 85'i konut alanlarına ayrılmış durumda. Akzirve Zeytinburnu Ambarlar fiyatları ise henüz açıklanmadı. Gelişmeleri www.emlaknews.com.tr'den takip edebilirsiniz.

Akzirve Zeytinburnu Ambarlar

Akzirve kimdir?

50 yıla yakın süredir dünya çapında sürdürdüğü ticari faaliyetler sonucunda elde ettiği tecrübeyi Türkiye’ye aktaran şirket, gayrimenkul geliştiriciliği alanındaki deneyimlerini kullanarak yurt dışında da talep görecek şekilde yapılar geliştiriyor. Söz gelimi projelerini uluslararası standartlara uygun olarak inşa ediyor. 2010 yılından bu yana gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akzirve’nin ülkemizdeki geçmişi, 1992’ye kadar uzanıyor. Şirketin, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, üretim ve yatırım bazında ticari faaliyetleri yaklaşık 25 yıldır devam ediyor. İlk fabrikasını 2000 yılında Antalya’da kuran; mermer ocakları satın alarak üretim ve ticaretine başlayan Akzirve, bugün bu alanda önemli büyüklükte bir ihracat seviyesini yakaladı. Akzirve; 2016-2020 dönemi hedefleri dikkate alındığında, Popüler ve Premium ürün segmentinde orta ve üst seviyede fiyatlandırılacak; konut, ofis ve ticari ünite geliştiriciliği yapacak olan, sektörün yeni, güçlü ve dinamik şirketi. Akzirve Türkiye’de uzun yıllardır gayrimenkul alanına komşu konularda yatırım yaparken, şimdi geliştirici olarak yeteneklerini göstermek isteyen, yenilikçi bir şirket.

Akzirve'nin Ambarlar projesi dışındaki projeleri ise; Strada Bahçeşehir, Pega Kartal, Harbiye, Zirve Plaza ve Zirve Lojistik.

Akzirve Zeytinburnu Ambarlar İletişim

Adres: Seyitnizam Mah. 5. Aralık Sok. No:2006 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 33 58
Web site: http://www.akzirve.com
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler